Wild Hunter

Слот машината беше објавена во зима 2015 година и припаѓа на Плејсон. Во тие години, 3Д видео слотови беа премногу популарни, што го зголеми признавањето на играта. Затоа, повеќето коцкари продолжуваат да играат Wild Hunter на компјутер и паметни телефони. Тие се импресивни не само со детални 3Д графика, туку и со уникатни награди. Тие совршено ја надополнуваат приказната и ја прават играта незаборавна и возбудлива.

Опис на слот машина

Плејсон

Секој корисник не треба да брза да лансира слот машина за пари. Отпрвин, подобро е да се запознаете со техничките параметри, што ќе помогне да се развие стратегија за победа.

Опции

Опис

датум на издавање

Зима 2015 година

Жанр

Светли авантури

Максимална стапка

90 монети

Бројот на наградни линии

9

Максимални добивки

450 000

Бонуси

Множители, фризури

Коефициент на РТП

96%

Ограничувања за обложување

0.09 – 90

Нестабилност

Високо

Функционалноста на играта

Карактеристики на слот за видео – Превод на 20 јазици и две опции за интерфејс. Можете да ја започнете играта барем на компјутер, барем на телефон или таблет. На компјутерот сите копчиња се на вообичаено место – долниот панел. Во случај на мобилни уреди – Десно од тапаните. Исто така, протагонист не се појавува на телефон и ќе треба да одите на посебен јазиче за да ја инсталирате стапката – копче «Мени».

Можете да ја играте машината за слот Плејсон во онлајн казино allslots.

Главни функции:

  • Многу опции за големината на облогот;
  • Автоматско движење на тапанот;
  • Размислена инструкција;
  • Круг со фрески;
  • Игра на цел екран;
  • Јасни поставки.

Интерфејсот и функционалноста не се многу различни од другите производи на Плејсон. Дури и почетник лесно ќе го разбере управувањето и брзо ќе развие стратегија за победа.

Бонус круг на диви ловец

Програмерите решија да го напуштат вообичаениот круг на бонус. Сепак, секој има можност да заработи 10 бесплатни ротации. Неопходно е томахаук да падне на првиот тапан, а на петтиот – Бафало. Системот ќе собере не само фризури, туку и ќе ја зголеми стапката на стапката во x5.

Бесплатна функција за вртење дека симбол со слика на томахав се претвора во диви. Ги заменува повеќето знаци и станува возможно да се нокаутира мултипликаторот на x50. Не заборавајте дека дивите се движат со секоја ротација на тапанот сè додека не биде на работ на полето или не падне «Чекори». Потоа исчезнува.

Ако повторно се појави томахавк на теренот, тој автоматски ќе се претвори во диви. Секоја ротација на тапанот се движи надесно. Кога загубата на Томахавки се совпаѓа со појавата на биволи, системот автоматски собира дополнителни 10 бесплатни ротации.

Функции на слот машина

Настани се одвиваат во времето кога Индијанците живееле во Америка. Затоа, главниот лик е привлечен кон лево од тапанот, а десно, бивол периодично ќе се појави. Кога Индиецот ќе испадне, ова ќе донесе солидна исплата, дури и за еден симбол. Втората функција – Замена на непотребни икони за формирање на наградни комбинации.

Кога ќе се појави тотер, ова ќе ја зголеми големината на стапката на x100. Сето тоа зависи од бројот на знаци, но уште поважно – Симболите може да се појават насекаде. Затоа, лесно е да се наруши огромен џекпот, и не само за време на рундата со фризури. Иако Wild е во состојба да ја зголеми стапката на стапката во X50.

Како да играш

Слот машината има класична структура – Пет тапани и девет наградни линии. Димензиите на стапката варираат од 00.9 до 90 заеми. Да победи, најмалку три идентични ликови треба да паднат на теренот – Од лево кон десно. Единствениот недостаток – Не постои ризик, но со максимална стапка е можна солидна победа од 50.000 заеми.

Поради разбирливо и едноставно управување, многу е лесно да се разбере интерфејсот и играта. Инсталирајте ја вистинската големина на стапката, а потоа започнете го тапанот. Останува да ја нокаутираме наградната секвенца, и уште подобро – Заработете бесплатна ротација. Круг со фреспинс значително ги зголемува шансите за победа и сè се должи на дивиот симбол и различните множители.

Ликови на говорна машина Диви ловец

Програмерите додадоа динамична табела за плаќање. Димензиите на коефициентите секогаш се менуваат, во зависност од утврдената стапка и избраниот број на наградни линии. Табелата подолу ги прикажува минималните коефициенти со брзина од 0.09.

Симболи

X3

X4

X5

Вигвам

Педесет

250

1.000

Орел

25

150

500

Тамбурин

дваесет

100

250

К, а

десет

Педесет

150

10, Ј, П

5

дваесет

100

Индиски (диви)

100

1.000

5.000

Ова е уникатен видео слот. Плаќањата се потпираат не само за три награди, туку и за една, дури и количина и мала. Дивата е најголемата вредност – Замена на непотребни знаци, максимални добивки и мултипликатор на обложување на x50.

Слот машина RTP

Слот машината ја импресионира оригиналната приказна и модерните опции. Ги надополнува сите реални 3Д графики и мелодични звучни ефекти. За целосно потопување во игра, постои рунда со фризури и посебен див знак со различни функции. Користејќи докажана стратегија, дури и новодојденците ќе можат да победат – РТП 96% коефициент.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари