Bonus Bunnies

Портфолиото на култниот провајдер Нолимит Сити ја вклучува оригиналната машина за слот за бонуси Bunnies. Предметот сигурно ќе дојде кај loversубителите на градината и земјоделството. Класичната содржина со зеленчук и овошје ја вклучува приказната: Смешен зајак ги украде овошјето на земјоделците одгледувани овошје. Играчите ќе бидат заинтересирани да набудуваат што се случува, бидејќи слотот содржи големо изобилство на бонуси тури. Најмногу намерни корисници ќе станат сопственици на дарежливиот мултипликатор X6950, што значително се разликува од просечните вредности на другите слот машини.

Можете да ја играте слот машината NoliMit во онлајн казино Quatro.

Опис на слот машина

Откако ќе ги започнат играчите, ќе се отвори сликата со сликата на фармата. На тапаните претставени на дрвени табли, има слики од земјоделските култури и класичните симболи на коцкање. Играјте со забавна музичка придружба, пеење на птици, што совршено одговара на темата.

Нема ограничување

Слотот е направен во стил на цртан филм, привлекува со светли бои и детален цртеж на секој елемент. Вообичаените наградни случајности на истите слики се надополнети со различни функции на бонуси, множители, проширување на специјални симболи. Висок индикатор за RTP и промена на нестабилноста обезбедува профитабилен грб.

Функционалноста на играта

Распоредот на полето за игра е што е можно поедноставен. Играчите треба да играат на тапани според шемата 4×4 со 30 реда. Лентите за игри се фиксирани, така што не постои можност да го променат нивниот број. Од десните и левите делови од тапаните има клучеви на контролниот панел. Сè е претставено во поедноставена форма, што ви овозможува брзо да ја конфигурирате играта и на искусни играчи и за почетници.

Победнички комбинации се формираат на 30 можни линии, почнувајќи со левиот екстремен тапан. Количината на наградата што се состои од табеларна вредност се множи со стапката. Највисок фактор на мултипликаторот е x6950. Можете да играте со лансирање редовен, автоматски и турбо режим.

Бонус Bunnies Slot Bonus

Специјални карактери на слот машината ја потенцираат темата. Кога зајак во улога на див симбол на тапанот да се сретне со морковите во форма на скит, тој веднаш ќе оди на лекување, кој многу сака многу. По отстранувањето на вкусните, сликата со ликот се шири за целиот ред. На местото на пристигнување на зајакот, елементите исто така ќе се претворат во диви. Две или повеќе слики од главниот лик ќе ја стартуваат функцијата на икони за истегнување и вертикално и хоризонтално.

Нема ограничување

Главната карактеристика на слотот е бонус -рунда на вртење на врски, што се лансира кога ќе испаднат трите елементи за ширење. Зајаците се претвораат во моркови со одреден мултипликатор, остатокот од клетките се уништени. Во нив ќе се појават следниве слики што ги одредуваат добивките:

  • Моркови со случаен мултиплеер
  • Аард со можност за собирање на многу коефициенти
  • Девојче со додавање на коефициенти на морковите
  • Земјоделецот додава плус еден ред или тапан

Откако ќе ги наполни сите ќелии, паѓа златен клуч со градите. Откако го отвори второто, мултипликатор се појавува на X5, зголемувајќи го балансот на наградата многу пати. Опцијата за бонус застанува по употребата на респекти или кога ќе се полнат сите клетки.

Функциите за бонус можат да се купат со плаќање 60 пати повеќе погодени облози. За да купи бонус-турнеја, плеерот треба да кликне на соодветниот клуч.

Како да играш

За да играте бонус зајаче, уживајќи во светла интерфејс и интересни грбови, треба да ја водите играта на избраната страница за казино. За да го направите ова, доволно е да имате никаков гаџет со пристап до Интернет. Како прво, треба да се запознаете со функционалноста, плаќањата и опциите. Следно, можете да продолжите до поставките:

  1. Направете облози од 0.2 до 100 монети
  2. Извршете ги вообичаените рунди

Играчите исто така можат да активираат автоматски и турбо режим. Автопините содржат ограничувања, што е исто така можно да се изберат во процесот на поставки. По запирањето на тапаните, наградата е резултат: синџирите се истакнати, музички промени во придружба, што е тешко да се промашат.

Сосема е можно да се регулираат стратегиите користејќи различни стапки. Повеќе за победничката тактика што може да се користи во оваа игра може да се најде на тематски места.

Бонус Симболи на слот машина

Обичната симболика се состои од деноминации на картички, кои со максимална случајност ќе ги дадат од 20 до 200 монети. Кромид, модар патлиџан, грашок, домат ќе донесе од 35 до 1.500 фактори ако се собере победничкиот ланец од 4 слики. Вајлд со сликата на морковите исто така ќе формира комбинации, зголемувајќи ги стапките 1500 пати.

Слот машина RTP

Слот машината за бонуси Bunnies има RTP 94.22%. Нестабилноста се менува од просек во висока. Слотот дава исклучително позитивни емоции и големи шанси да се наруши голем фактор.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари