Преглед на казино All Slots 2023 година

Казиното All Slots работи од 2002 година под раководство на Digimedia Ltd. Главните предности на страницата вклучуваат прилично дарежлива програма за лојалност и беспрекорна сигурност. На Малтешките острови е регистриран коцкарски клуб, каде што ја добил соодветната лиценца. Покрај тоа, ресурсот е подложен на годишна ревизија од страна на ревизорската организација eCOGRA, така што играчите можат да бидат сигурни во чесноста и транспарентноста на казиното.

Бонус:100% до 1500 долари
Посетете android Преземете ios Преземете
Promo Code: WRLDCSN777
100% бонус за депозит до 1500 долари
Бонус за добредојде
Добијте бонус

allslotssite

Бонуси за казино All Slots

Сајтот за коцкање нуди многу дарежлива понуда за почетници во форма на 100% бонус или покачување до 150 долари. Апсолутно секој играч ќе може да ја искористи таквата понуда, но за ова ќе треба да ги направите првите четири депозити. За да учествувате, мора да го направите следново:

 • регистрирајте се за услугата;
 • надополнете ја сметката за игри со износ од $10 или повеќе;
 • добиваат бонус во зависност од направениот депозит, но не повеќе од 500 долари;
 • освојте бонус средства со облог x70;
 • направи депозит уште три пати.

allslotspromo
Така, сите нови играчи имаат можност да добијат бонус до 1.500 долари. За да добиете промоција, само треба да уплатите пари на вашата сметка. Но, во исто време, облогот x70 е преголем за обложување.

Подароци за добредојде за новодојденците од казиното All Slots

Број за полнење Износ на бонус
еден 100%, до 200 долари
2 25%, до 100 долари
3 50%, до 100 долари
4 25%, до 100 долари

Бонус програма

Клубот за игри го разви најдарежливиот систем на награди. Благодарение на ова, клиентите ги добиваат следниве видови бонуси:

 • Специјални промотивни кодови – испратени директно од организацијата или може да се најдат на различни тематски ресурси.
 • Бонус од 10% се акумулира за редовните клиенти врз основа на резултатите од депозитите направени во текот на месецот. Во овој случај, најголемата сума на промоција е дозволена не повеќе од 450 долари.
 • Бонус без депозит за активно играње – извлекувањето се врши неделно, износот може да варира од 5 до 100 долари. Наградата ќе се врши само на индивидуална основа.
 • Промоциите доаѓаат и во неделни и во месечни формати. Може да добиете доста високи суми или награди. На пример, во една таква реченица беше награден Apple iPad. А, во промоцијата наречена Златен шпион, може да добиете околу 80.000 долари само за играње.
 • Програма за лојалност казино All Slots – обезбедува рејтинг на коцкари. За секој долар, играчите добиваат 1 поен и постепено може да го зголемат своето ниво во вкупната табела за рејтинг. Можете да добиете 2 поени откако ќе учествувате во огласениот уред. Колку повеќе поени, толку повеќе ексклузивни подароци. Сите акумулирани поени се заменуваат за вистински пари.

Така, онлајн казиното им обезбедува и на новите и на редовните клиенти прилично голем број на различни бонуси. Но, за да ги повлечете, секако, ќе треба да си играте со наведените правила.

Регистрација и верификација

Корисниците од речиси секоја земја во светот ќе можат да се регистрираат на платформата за казино All Slots, со исклучок на земји како што се: Русија, Украина, Белорусија. За да се регистрирате, треба да пополните многу долг, но во исто време едноставен формулар, каде да наведете:

 • земја на живеење и корисничко име;
 • тековна е-пошта и силна лозинка;
 • датум на раѓање и пол;
 • претпочитана валута на сметката и телефонски број;
 • адреса на живеење.

allslotsreg
Но, за да започнете да ги повлекувате вашите чесно заработени средства и да учествувате на разни турнири, треба да ја потврдите вашата сметка. Пред сè, ќе треба да ги потврдите вашата е-пошта и телефонскиот број. Тогаш администрацијата ќе побара од вас да обезбедите документ за идентификација (на пример, пасош) и адреса на живеење (страница за регистрација или сметка за комунални услуги).

Мобилна верзија и апликација за казино All Slots

Со цел да се направи процесот на играње на платформата уште поудобен, администрацијата на казиното разви специјална мобилна верзија. Благодарение на ова, играчите добиваат слични карактеристики на десктоп-страница, можат да ги стартуваат истите уреди, да надополнуваат и подигнат пари, да учествуваат на турнири и, се разбира, да комуницираат со поддршка. Но, треба да се разбере дека во мобилната верзија ќе биде незгодно да се играат неколку автомати во исто време.
allslotsapk
Покрај тоа, казиното All Slots нуди преземање посебна апликација која поддржува оперативни системи како што се IOS и Android. Целосно го копира официјалниот ресурс, обезбедува слични карактеристики и во исто време има поудобен интерфејс, а исто така го троши сообраќајот поекономично. Апликацијата можете да ја преземете во официјалните продавници на мобилни уреди или на тематскиот ресурс.

Слот машини за казино

All Slots Casino соработува со толку популарна компанија како Microgaming, благодарение на што платформата нуди исклучително квалитетни и добро осмислени игри. Покрај вообичаените слотови за игри, постојат неколку варијации на блек џек, рулет, покер, бакара, видео покер и друга популарна забава за коцкање. Многу игри поддржуваат прогресивни џекпот. Во исто време, повеќето модели може да се користат целосно бесплатно. Така, според компанијата за верификација eCOGRA, сите игри се поделени во следниве категории:

 • покер – популарноста на игрите е 99,31%, делот содржи и класична верзија и посовремени уреди;
 • слотови – 95,71% побарувачка според анкета на играчи, на страницата можете да најдете голем број тематски слот машини кои се разликуваат не само во дизајнот, туку и во различен функционален сет;
 • друштвени игри – според истражувањето, 99,13% се барани кај гејмерите. Јазичето содржи голем број на забава за коцкање, дизајнирани според типот на стилизирани игри.

Бакара, блек џек и рулет се достапни во казиното All Slots во делот за игри во живо. Исто така, на страницата редовно се одржуваат интересни турнири, на кои натпреварите не се секогаш од внатрешен формат. Сите игри добија добро организиран интерфејс, голем број поставки и, се разбира, одлична графика.

Програмери на софтвер

Сајтот за коцкање се обидува главно да соработува со таков познат британски провајдер на софтвер како Microgaming Systems. Денес, оваа компанија е лидер во областа на коцкање забава за различни онлајн казина. Покрај тоа, компанијата работи од 1996 година и за сето ова време се здоби со исклучително беспрекорна репутација, а исто така им гарантира на своите клиенти фер и безбедна игра. По многу години работа, Microgaming создаде над 600 различни слотови за игри. Кој доби не само интересен заговор, многу реален графички дизајн, туку и завиден сет на корисни функции. Додека благодарение на специјалниот софтвер на ресурсот, неговата функционалност се проширува.

Казино во живо

Делот за казино во живо работи на платформата на развивачот на софтвер Evolution Gaming. Овде коцкарите ќе можат да играат со вистински крупиери за вистински пари во игри како покер, блек џек, рулет и голем број други коцкарски забави. Повеќето од нив доаѓаат во неколку различни формати. Покрај вообичаените класични модели, можете да најдете апсолутно ретки игри на веб-страницата All Slots. На пример, формат на рулет „во живо“ за две топки.

Предности и недостатоци на казиното

Пред да започнете да играте за вистински пари, треба внимателно да ги погледнете силните и слабите страни на казиното. Благодарение на ова, точно ќе знаете што да очекувате од ресурсот за коцкање, како и избегнувајте непријатни моменти во иднина. Предности:

 • потврдена лиценца од доверлив регулатор за коцкање;
 • соработка со независни ревизорски друштва;
 • страницата содржи исклучиво лиценциран софтвер;
 • голем избор на бонус понуди и обемна програма за лојалност;
 • многу висококвалитетна и светла забава за игри;
 • специјални VIP понуди и мобилна верзија.

Недостатоците на казиното All Slots вклучуваат забрана на платформата во некои земји, употреба на софтвер исклучиво од еден провајдер и можност за играње во бесплатен режим само по регистрацијата.

Методи за банкарство, депозит и повлекување

Можете да ја надополнувате вашата сметка во казино користејќи разни популарни платежни системи, благодарение на кои администрацијата се обидува да го направи процесот на игри што е можно поудобен. На пример, достапни се следниве опции:

 • банкарски картички: Visa и MasterCard;
 • системи за електронско плаќање: Skrill, Netteler, Paysafecard, Webmoney;
 • директен банкарски трансфер.

allslotsbanking
Можете да ги повлечете заработените средства на сличен начин, но средствата ќе се кредитираат малку подолго. Општо земено, методите на депонирање и повлекување средства ќе зависат од земјата во која живее играчот, така што списокот на достапни методи може малку да се разликува. Во овој случај, можете да ги видите најновите информации директно на официјалната веб-страница на казиното All Slots. И, не заборавајте дека треба да се идентификувате за да повлечете пари од вашата сметка. Самата процедура за верификација е подетално опишана во претходниот дел.

Услуга за поддршка

За оние кои сакаат забава со коцкање во реално време, веб-страницата за казино All Slots обезбедува деноноќна техничка поддршка. Вработените во институцијата им помагаат на клиентите да најдат одговори на сите прашања што се однесуваат на процесот на играње или работата на самиот клуб за коцкање. Квалификуваните оператори брзо одговараат на барањата и ги советуваат корисниците во секое време во случај на какви било тешки ситуации. Така, коцкарите ќе можат да контактираат со поддршката користејќи ги следниве методи:

 • Онлајн разговор – за да ја активирате опцијата, само треба да се регистрирате и, соодветно, да се најавите на официјалниот ресурс.
 • Бесплатен повик до телефонски број – во зависност од регионот и местото на живеење на клиентот, тој ќе може да го избере вистинскиот метод на комуникација.
 • Неколку адреси за е-пошта – за пообемни повици.

Покрај услугата за техничка поддршка, ресурсот за игри разви посебен дел каде што можете да најдете одговори на најпопуларните прашања. Затоа, пред да контактирате со специјалисти, треба да ги разгледате ЧПП и само ако таму не го најдете одговорот што ви треба, тогаш напишете жалба за поддршка.

Јазици

Во моментов, официјалниот ресурс на All Slots поддржува неколку популарни јазични верзии. Така, на пример, играчите ќе можат да користат: англиски, канадски, новозеландски, француски или шведски. Тоа би требало да биде доволно за удобна и сигурна игра.

Валути

Корисниците на ресурсот за коцкање ќе можат да ги користат еврото, американските долари, фунти, канадскиот долар и голем број други валути како валута на играта. Подетален список може да се најде на официјалната веб-страница.

Лиценца

Сопственик на All Slots Casino е Jackpot Factory Group Casinos. Институцијата почна да работи во 2002 година (пред повеќе од 20 години). Добрата вест е што страницата работи под лиценца на Малта, што укажува на нејзината транспарентност и, се разбира, доверливост. Но, за Израел, Јужна Африка, Велика Британија, Турција, Сингапур и голем број други земји, установата за коцкање нема да биде достапна. Сепак, играчите од Холандија ќе можат без проблем да играат на платформата.

Главните параметри на казиното All Slots

Официјален ресурс https://www.allslotscasino.com/
Лиценца Малта
Година на основање 2002 година
Сопственик Дигимедија Ltd
Депозит/повлекување Visa, MasterCard, Skrill, Netteler, Paysafecard, Webmoney и директен банкарски трансфер.
Минимален депозит Од 10 долари
Мобилна верзија Развиена за оперативни системи Android и iOS, обезбедува целосна функционалност на официјалната веб-страница.
Поддршка Работи деноноќно, консултации со клиенти во онлајн разговор, по е-пошта и телефонски број.
Видови игри Ексклузивно лиценциран софтвер, верификација од независен ревизор, голем избор на забава, популарни системи за депозити итн.
Валути евра, американски долари, фунти стерлинг, канадски долари и низа други валути.
Јазици англиски, канадски, новозеландски, француски, шведски.
Подарок за добредојде За регистрација, коцкарите можат да добијат многу дарежлива понуда во форма на бонус за депозит и одреден број бесплатни вртења.
Предности Шарени интерфејс, широк спектар на забава, редовни турнири, итн.
Регистрација Пополнување на формуларот за регистрација со лични податоци, потврда на е-пошта и телефонски број.
Верификација За да идентификувате сметка, треба да и доставите на администрацијата на казиното All Slots голем број релевантни документи.
Провајдери на софтвер Microgaming, Evolution Gaming.

Најчесто поставувани прашања

Кои документи треба да ги дадам за да ја потврдам мојата сметка?
Барања за бонус и обложување
Може ли да играм бесплатно во казиното?
Дали All Slots казино се пријателски за мобилни телефони?
Кое е просечното време на повлекување на казиното?
Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари

Кои документи треба да ги дадам за да ја потврдам мојата сметка?
Верификацијата е обезбедување на лични документи. Ова може да биде пасош, страница со дозвола за престој, фотографија од пластична картичка, слика од екранот на лична сметка на платен инструмент или чек за сметки за комунални услуги. Списокот на документи го бараат администрациите чисто индивидуално.
Барања за бонус и обложување
Прво, за да добиете бонуси од казиното All Slots, треба да направите депозит, да се регистрирате или да учествувате во која било промоција. Тогаш бонусните средства се добиваат назад за одредено време со облог x70. Второ, постојат специфични ограничувања за облози, за кои можете да дознаете директно на официјалниот ресурс.
Може ли да играм бесплатно во казиното?
За да добиете можност да играте бесплатно, треба да се регистрирате на платформата. Потоа изберете го режимот „демо“ и уживајте во играта.
Дали All Slots казино се пријателски за мобилни телефони?
Да, страницата за коцкање разви адаптирана мобилна верзија која има сличен сет на функционалност. За да го користите, само треба да отидете на веб-страницата на казиното преку кој било прелистувач или да преземете специјална апликација.
Кое е просечното време на повлекување на казиното?
Времето на повлекување ќе зависи од самиот платежен инструмент. Така, на пример, за електронски паричници, термините се што е можно пократки и се само 1-2 дена, а за банкарските картички плаќањето се врши малку подолго.