Wild Heist at Peacock Manor

Дивиот хаист во слот машина за паун Манор е направен во жанрот на авантура и криминал и е достапен за играње на разни уреди, вклучително и на мобилен телефон. На полето за игра има 5 тапани и 17 реда. Минималната стапка е 1 долар, максимум – 100 долари. Главната карактеристика. Автоматирањето е мултипликатор на една стапка – 100xV.

Опис на слот -машината дива хеист во манор на паун

Во срцето на заплетот на играта Дивиот хестист во Паукок Манор е приказна за грабеж во стар британски имот. Главните ликови на слотот – Ова се лукави разбојници кои внимателно размислуваат за нивниот напад. Корисникот треба да им помогне на ликовите да влезат во собата и да украдат фигура на паун. Со успешна задача, играчот ќе може да ја освои дивината во Паукок Манор Вредна награда.

Тандеркик

Можете да ја играте слот машината Тандеркик во онлајн казино 1xbet apk.

Функционалноста на играта

Дивиот хеист во машината за слот за паун Манор нуди да учествува во филм за комедија и да го ограби имотот. Креаторите размислуваа за вистински детектив со многу нијанси и необични вртења на заговор. Крадците ќе треба да одат на различни трикови за да го добијат она што го сакате. Бројот на активни линии за секоја фаза фиксна. Корисникот треба да ја постави големината на облогот преку копчето со бројот «Еден» Во форма на чип за играње.

Започнување на мануелниот режим на играта Wild Heist во Peacock Manor започнува по притискање на тркалезно копче со две стрели. Автоматскиот режим е вклучен кога се притиска на копчето со стрелката и триаголникот. Победничките комбинации започнуваат од три до пет од истите ликови и треба да започнат на екстремниот лев тапан.

Бонус круг

Дивиот хеист во слотот за игра Peacock Manor има функција на бесплатни ротации. Се активира преку симболот за распрснување. За да добиете дополнителни грбови, треба да соберете најмалку три Скатер на полето за игра.

Откако започнаа, играчите добиваат три картички за да конфигурираат бесплатна рунда. Друг симбол на распрскувачот носи избор на бонус до максимум пет. За време на играта, се спроведуваат бесплатни грбови, кои се засилуваат со избирање на корисник.

Функционалноста на апаратот за игри

Див Хеист во Паун Манор – Ова е слот машина што се за inуби во многумина, па дури и влезе во лобито на бројни места за коцкање. Објавувањето на играта се случи на 2 мај 2018 година. Слотот има интересна игра и графики со висок квалитет. Покрај тоа, играчите можат бесплатно да го тестираат дивиот хеист во Паун Манор, користејќи демо режим.

Уредот за игри ќе ги сака оние кои сакаат класична игра со уникатни елементи. Тука основниот режим е прилично импресивен, особено кога специјалните карактери застануваат на тапаните.

Како да играте дива хеист во Паун Манор

Во стариот замок Пикк во Велика Британија е златна фигура на паун, која е украсена со скапоцени камења. Четворица разбојници сакаа да ја добијат. Планира да се искачи во замокот ноќе и да украде скапоцен камен. Колку е успешен нивниот обид, зависи само од играчот. Заплетот пријатно ќе ве изненади и нема да ви дозволи да се досадите.

За да ја контролирате машината, треба да го користите традиционалниот панел на кој ги има сите потребни копчиња. Секој е одговорен за одредена акција. Играчот може да ја смени личната вредност на монетите, големината на облогот и режимот на игра.

Слотот за игра се состои од пет тапани и 17 линии за плаќања. Калемот започнува при притискање на копчето за почеток. За да бидат погодни, програмерите создадоа два начина на игри: рачно поставување и автоматско. Последната опција помага откако ќе ја конфигурирате стапката во која ќе се одвиваат ротациите.

Симболи на апаратот за игри

Програмерите избраа знаци, како и знаци на картички и атрибути на грабеж, како симболи. Во принцип, тие направија сè за да создадат најмногу криминална состојба. Сите тие имаат различен коефициент на плаќање. Talkе разговараме повеќе за симболите подолу

Тандеркик

Знаците на картички вклучуваат картички за играње со номинални номинални номинални до десетици до Аце. Овие слики се ниски -платени. Тематските икони ги вклучуваат следниве слики:

  • Црвена девојка;
  • Мустачио разбојник;
  • Крадец во виолетова завој;
  • Брада крадец.

За да го играте дивиот хеист во Паукок Манор, треба да знаете за следниве икони:

  1. Скатер – Златен клуч;
  2. Див симбол – писмо «W».

РТП гејмерски апарати диви хеист во Паун Манор

Слот машината има прилично добар RTP: 96.1%, како и висока нестабилност и максимални добивки – x8483. Овој слот му дава можност на острината да освои голема сума пари. Дивиот хеист во Паун Манор целосно ги задоволува потребите на играчот и дава многу впечатоци.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари