Esqueleto Explosivo 2

Слотот Esquetto Explosivo 2 влезе на пазарот на 22 јануари 2020 година. Во текот на овие две години, тој се здоби со широка популарност кај коцкарите. Сите благодарение на возбудливата игра и графичката графика. Постојат не само бонуси и промоции, туку и демо режим, благодарение на што можете да научите да играте. Во оваа статија […]
50 најдобри казина

Midas Golden Touch

Играта Мидас Златен допир одамна ја сакаа многумина. Таа излезе на 10 април 2019 година, но успеа да стане една од најпопуларните. Уредот за игри вклучува одлична игра и пријатна графика. Секој може да ја игра играта бесплатно користејќи демо-режим. Подолу, ќе ви кажеме повеќе за тоа што е Midas Golden Touch и што се […]
50 најдобри казина

Pink Elephants 2

Играта „Пинк слонови 2“ има секоја шанса да се собори од престолот најпопуларната игра за коцкање во светот. Веќе сега е безбедно да се каже дека слотот има огромен број навивачи. Секој што започнува да игра розови слонови 2 останува пријатно изненаден, бидејќи машината не само што привлекува надворешно, туку и фасцинира со својата заговор. […]
50 најдобри казина

Rocket Fellas

Слотот за ракетни патеки стана одлично издание што падна во лобито на голема количина казино. Слот машината беше објавена на 5 декември 2018 година. Играта е интересна игра и привлечна графика. Во ракетите, можете да играте бесплатно на многу официјални места за казино. Подолу ќе ви кажеме повеќе за тоа што е овој слот. Опис […]
50 најдобри казина

Wild Heist at Peacock Manor

Дивиот хаист во слот машина за паун Манор е направен во жанрот на авантура и криминал и е достапен за играње на разни уреди, вклучително и на мобилен телефон. На полето за игра има 5 тапани и 17 реда. Минималната стапка е 1 долар, максимум – 100 долари. Главната карактеристика. Автоматирањето е мултипликатор на една […]
50 најдобри казина
pinup

PIN-up Казино Преглед 2023

Закачете казино бонус Бонус програмата PinUp е прилично стандардна: има подароци за добредојде за новодојденците, подароци за роденден и стимулирачки промоции за редовните играчи. Подароците се прилично дарежливи, па секој гејмер добива добри бонуси во зависност од условите и моменталната програма. Размислете за секоја бонус програма и карактеристиките на нејзиното дејствување. Бонус „Добредојдовте“ Оваа бонус […]
50 најдобри казина
1xbet

Преглед на 1xBet казино 2023 година

1xbet бонус за казино Долги години, 1xbet на своите клиенти им дава само опција да се обложуваат на спорт. Но, буквално, неодамна се појави казино со автомати и други коцкарски игри. Спортската пристрасност влијаеше и на лојалноста, така што најголемиот дел од бонусите се однесуваат само на спортското обложување. Во исто време, гејмерите не се […]
50 најдобри казина
Колку се фер условите и транспарентните правила?
Пред да објавите содржина, вработените во студиото тестираат и потврдете ги. Уште поважно, секоја игра се заснова на тестиран генератор на случаен број. Тестирањето на MSG е одговорност на добро познатата и доверлива компанија Quinel Limited.
Кои игри ги објавува компанијата?
Студиото се фокусира на изданија на видео слотови. Секој слот е развиен на HTML5, кој гарантира безбедно и брзо стартување, дури и од паметни телефони и таблети.
Дали студиото има лиценца?
Се разбира, бидејќи компанијата постои од 2012 година. Помина само една година, а сопствениците на новооткриениот бренд добија две лиценци - Велика Британија и Малта. Компанијата сега легално работи и во Германија и Романија.