Tombstone

Програмерите на провајдерите на градот Нолимит не можат да поминат покрај слот машината за надгробни плочи. Неговата заговор ги одведува играчите во минатото кога луѓето од различни делови на планетата го посетија заби за да добијат сребро и пари. Не секогаш сме заработиле богатство искрено, особено театарските клиенти «Кафез на птици». Играчите имаат можност да ги победат професионалните бандити и Шулерис — Главните ликови на слотот. Активните активности ќе бидат великодушно наградени во обични и наградни рунди. Секој спин поминува на оригинален начин со луда нестабилност, како што е соодветно на Дивиот Запад.

 

Можете да ја играте слот машината NoliMit во онлајн казино royalvegas.

Нема ограничување
 

Опис на слот машина

Откако ја започна играта во редовен формат или демо, играчот спаѓа во историското минато на Дивиот Запад. Слотот е украсен во црно -бели бои, што го потенцира архаичен на настаните. На сивата позадина, се истакнуваат тастатурите за поставки, опциите за бонуси се истакнуваат, така што новодојденците нема да пропуштат важни настани. Возењето рунди се одвиваат под тематска патека, додавајќи мотивација за победнички решенија.

На дното има контролен панел со интуитивни копчиња. Слот машината ја привлекува оригиналната игра со различна локација. Основните елементи се разредуваат со неколку ленти, три диви, множители, други опции за награди. Светот на Западот е нереално профитабилен во сегашното време, и ако имате среќа, тоа ќе му даде на највисокиот мултипликатор X300000.

Функционалноста на играта

Полето за игра е претставено со необичен формат според шемата од 2-3-3-3-1 со можност за собирање на плаќања на 108 редови. Слотот ја изгради функцијата Xnudge со екстензии и фактори, популарен за провајдерот да добие вистински фиксен џекпот.

Bratalshchina преовладува во сè, започнувајќи со игра, завршувајќи со високиот потенцијал на победничките вртења. Играчите треба да стават широк спектар на облози за да ги победат професионалните бандити. Играта содржи функција на продолжен облог, додека ризиците од загуба во главната игра се зголемуваат, но се зголемува шансата за започнување на функција за бонус.

Количината на победничкиот грб варира од големината на погодената вредност и табеларниот коефициент. Почетниот мултиплеер ја менува драматично сликата на добивката за најдобра страна за играчот.

Бонус круг на слотот за надгробни плочи

Функциите за бонус се активираат веднаш штом се појават посебни симболи на тапаните во форма на Вајлд и Скатер.

Хартија со најава за награда во три типа за одреден криминален пад на средни тапани. Таа ја игра улогата на Вајлд со продолжување на неколку позиции со цел целосно да го земе тапанот. Дивиот симбол ќе се прилагоди на потребните икони, формирајќи што е можно повеќе победни комбинации. Стандардните коефициенти секогаш остануваат, но ако тапанот почне да се врти, факторот се зголемува за 1.

Нема ограничување

Скатите во форма на знаци на доларот и шерифните starsвезди лансираат рунди на бонус, соодветно:

 • Активирани се десет бесплатни вртења, каде дивината лансира растечки множител. Дополнителен распрскувач ќе прошири една фриспен, две слики од доларот — За три фриспен.
 • Лансирани се три фризури со лепење диви. Дивите симболи остануваат до крајот на бесплатните вртења.

Скетерс со икона на Шериф лансираат бонус круг со 12 фризури. Две од горенаведените награди се активираат во овие грбови. Стапките до крајот на рунди остануваат непроменети, турнеите минуваат на штета на казиното.

Како да играш

Играњето слот машина е едноставно, користејќи разбирлив контролен панел. Потребно е играчот:

 • Поставете облози за облози
 • Започнете турбо -jet со копче за патент ако сакате
 • Притиснете го лансирањето со голема заоблена стрела
 • Копче со триаголник започнува автоматска игра

Во долниот дел можете да го набудувате рамнотежата на играта, поставените цени. Во сертификатот до плеерот, достапно е да се види историјата на ждрепките, описот на табелата за плаќање, прилагодување на поставките. Облозите се прифаќаат во опсег од 0.1 до 100 заеми.

Карактеристики на слот за надгробни плочи

Обични карактери на слот -машината се состојат од овие елементи:

 • Номинална картичка
 • Потковица
 • Торба со пари
 • Златни инготи
 • Динамит

Специјална симболика — Ова се летоци со три бандити, знак на долар, Шериф Starвезда. Комбинациите на награди донесуваат три случајности на иконите, почнувајќи од левиот тапан. Максималната добивка во обичните грбови е обезбедена од експлозив, комбинација од пет елементи ќе донесе повеќекратно x300. Опции за формирање на ланец 108, што е доста за профитабилни вртења.

Слот машина RTP

Слот за слот за надгробни плочи се радува со чести случајности на победнички ланци. RTP 96.7 Индикатор — Најдобар доказ за ова. Секој може да ги потврди предностите без ризици со лансирање слот на горните платформи на Runet.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари