Midnight Show

Во 2020 година, светскиот провајдер Евоплеј ја објави играта на полноќ. Слот машината е олицетворение на класичните традиции на индустријата за коцкање во современото толкување. Полноќното шоу ветува дека ќе биде многу возбудливо и профитабилно. Играчите ќе имаат многу пријатни изненадувања, богатство, специјални симболи. Едноставна механика идеално се комбинира со иновации, влегувајќи во главата во светот на магичните кругови со множители на x631. Лесно е да се организира незаборавно слободно време, му го довери слободното време на вистинскиот магионичар Хокус и неговиот асистент Анабел.

Можете да ја играте слот машината Evoplay во онлајн казино Rox.

Опис на слот машина

Претставата ќе започне веднаш по започнувањето на слот машина. Слотот е украсен во форма на превоз, каде се спроведува презентација на тапаните. Детален интерфејс со анимација и три -димензионални слики веднаш привлекуваат. Инвеститорот не го напушти вообичаениот формат, така што играта ќе биде придружена со пријатна и не одвлекувачка музичка песна.

Евоплеј

Полето за игра е имагинарни тапани со губење на тематски слики. Елементите се постојано во движење, се истакнуваат со светло цртање, особено ги привлекуваат очите на победничките комбинации. Играта вклучува магични обични грбови, бонус рунди со шик можности за зголемување на добивките, игра на штета на казино или да добие фиксна награда што може со право да се спореди со џекпот.

Функционалноста на играта

Играчите се поканети да свират тапани според шемата 5×3. Возбудливи кругови ќе започнат кога ќе се формираат награди од три, четири или пет слики. Линии за игри 20, тие се постојано активни, што вклучува исклучиво поставки за поставување облози.

Обичните рунди со можност за промена на облозите нема да бидат тешко да се започнат, користејќи интуитивни поставки. Играчите можат да ги поврзат турбо функциите, така што тапаните престануваат многу побрзо. Во поставките, можете да ги прилагодите опциите — звук придружба, квалитет на репродукција, други.

Бонус круг на полноќно шоу

Играчите треба да бидат подготвени за вистински чуда кога се активираат функциите на бонус:

 • Фокус — Откако ќе се затвори завесата, сите карактери ќе станат ист тип, што ќе ви овозможи да соберете многу наградни комбинации со шик мултипликатор на 20 активни линии.
 • Шоумен прошетка — Вајлд, кој се појавува на последниот тапан лансира одговор. Во процесот на повторени свитоци, дивиот симбол се движи кон една позиција, приближувајќи се до првиот тапан. Паралелно, специјалниот симбол ја извршува функцијата за замена, прилагодувајќи се на најпотребниот елемент.
 • Прошетка за убавина — Вилд се појавува на првиот тапан, ги лансира респектите и се движи кон последниот тапан. Во секој грб е можно да се добијат многу наградни ланци.
 • Тркало на богатството — Прозорецот ќе се отвори таму каде што играчите треба да го ротираат тркалото, претпоставувајќи ја бојата. Точните одговори ќе донесат значително зголемување на победата.
 • Полноќно шоу — Двата достапни симболи на дивината во форма на волшебник и неговиот убав асистент да се обединат со цел да се прошират на сите тапани и да донесат многу награди.
 • Маските ги извршуваат функциите на распрскувачот. Сликите паѓаат само на првата, третата и петтата тапана. Три елементи за распрскување работат 10 фризури.

Како да играш

Можете да ја репродуцирате Midnight Show Slot Machine веднаш од прелистувачот со посета на омилените страници за казино. Играта функционира одлично од кој било гаџет, одржување на високо квалитетни графики, наградни можности, целосно функционалност.

Комбинациите на наградите се сметаат за обете страни, што ја прави играта многу профитабилна. Табелата за плаќања ги претставува можните наградни линии на добивки, како и коефициентите, во зависност од совпаѓаните слики. Пред да започне, играчот треба да стави облози во износ од 0.1 до 500 заеми.

Турбо режимот ќе го направи патот до големи победи уште пократок, бидејќи тапаните застануваат многу брзо. Оние кои сакаат да уживаат во ротација, можат да трчаат рунди во нормален режим, користејќи го најголемиот клуч за круг.

Полноќно шоу -слот машина карактери

Ликовите од слот машината на полноќното шоу се поврзани со трикови, мистицизам и магични ритуали. Тапаните ќе паднат:

 • Популарни картички со слики од обучени животни
 • Тапан за музичка придружба на опасни трикови
 • Магична топка за раскажување богатство
 • Старо шише духови
 • Ковчег со кловн што скока кога се отвора

Последниот елемент е највисоко платен. Златна плоча, маски, главни ликови — Бонус и специјални симболи.

Слот машина RTP

Слот машина RTP е 96.1% — Одличен показател за профитабилни вртења. Просечната нестабилност исто така гарантира чести добивки во обични рунди.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари