Lemur Does Vegas

Оваа слот машина или слот машина ќе ве пренесе директно на цртаниот филм «Мадагаскар». Тука треба да се сретнете со Julулиен за да одите заедно на фасцинантно патување за коцкање. Мора да го посетите Вегас и да заработите милион таму. Уредот за игри има атрактивен изглед, удобна локација на сите компоненти и едноставна игра.

Ова е класичен слот за 5-тапан и 3 реда, кои прикажуваат тематски слики на темата Вегас. Машината се карактеризира со висок процент на поврат и голема максимална победа. Можете да играте и со пари и во режим на демонстрација.

Спиномен

Опис на слот машина

Лемурот го прави слотот во Вегас има класичен изглед. На главниот екран во неговиот центар има 5 тапани во три реда. Сликата е прикажана на црна позадина. Над блокот со тапаните е натписот «Вегас» Со задно осветлување. На страните на тапаните се копчињата за контрола на процесот на игра.

Стандарден сет, има копче за избор на облози со монети, излезете од игра во форма на икона за куќа, започнете со ротација и активирање на режим на автоматска игра. Исто така, има копче за внесување на поставките. Нема ништо комплицирано во интерфејсот, сите елементи се интуитивни, така што нема да се појават тешкотии во користењето. Во овој слот, машината е 25 победнички линии. Исто така, има многу бонус линии и диви карактери, загубата на секоја од нив носи уште еден профит.

Можете да ја играте спиноменалната слот машина преку Интернет казино loft казино.

Функционалноста на играта

Слот машината има едноставен дизајн и стандардни функции:

 • Копчето Stavka можете да ја изберете потребната вредност. Тоа е формирано од монети. Минималниот е 2.5 евра во еквивалентно, бидејќи се користи валутата на играта.
 • Копчето со иконата за информации може да ги отвори правилата за слот и да се запознае со нив, што треба да се направи пред почетокот на играта. За време на играта, ќе паднат бонус линии и диви симболи, што ќе донесе со себе бесплатни ротации и случајни добивки.
 • За да се проценат можностите на слотот и да се проучат сите нејзини суптилности, се препорачува веднаш да се проба во режим на демонстрација. Неговото присуство зависи од производителот. Ако тој обезбеди таква можност, тогаш таа е присутна.
Спиномен

Бонус круг во Лемур Сајс Вегас

Видео слотот на Лемур го прави Вегас е дизајниран не само за класичната игра со едноставна ротација на тапаните, туку и периодично се појавуваат бонуси во него, што во неочекуван момент може да доведе до непредвидливо победа. Ова е она што го прави интересен затоа што корисникот не знае што го чека во следниот момент.

За време на играта, случајните добивки испаѓаат, така што се бара, што може да има свој мултипликатор. Исто така, постои див симбол на дивината, кој формира победничка комбинација во платната линија заедно со бонусот. Само еден див бонус во редот е доволен за да се добие добра победа. Ако бонус падне на еден од тапаните, тогаш тој е истакнат. За да започнете бонус игра, потребно е да се потенцираат сите тапани.

Како да играш

Принципот на играње на слотот Машин е што е можно поедноставен и е да се изврши минималната количина на акција од страна на играчот. Тој треба да ја надополни сметката за игри, а потоа да ги постави минималните копчиња за копчињата за избор, а потоа да започне ротација на тапаните.

Ако победничката комбинација падне на нив, тогаш корисникот ја добива својата награда во форма на обложување на мултипликаторот на мултипликаторот. Вкупно, 25 победнички линии се вклучени во играта, така што корисниците имаат шанса да победат и доволно големи.

Машината има бонус игра што започнува кога ќе бидат осветлени сите овни. Се состои во погодување на предметот од презентираните, а количината на добивки се дуплира. Доколку е потребно, можете да го вклучите режимот за автоматска игра.

Симболи на говорна машина Лемур Сајџ Вегас

Како и во сите други, лемурот го прави слотот во Вегас има симболи, кога комбинациите на кои слотот дава одредени фактори:

 • А, к. Кога се совпаѓаат од 3 или повеќе комбинации, добивките се множат со одреден коефициент од x20 до x60;
 • десет;
 • П, Ј. Мултипликаторот на стапката се зголемува на x40 во зависност од бројот на случајности на линијата.
 • кристал;
 • Bellвонче;
 • табла «Бар»;
 • број «7»;
 • рулет;
 • Симбол диви. Кога овој симбол ќе испадне, линијата за плаќање се формира автоматски, исчезнатите се заменуваат со него. Ако падне со бонус, тогаш количината на победа се зголемува.

 

Слот машина RTP

Слот машината Лемур го прави Вегас има многу заменети карактери, има повторени грбови, многу фактори, тапани за бонуси и бесплатни грбови. Корисникот го прима сето ова, играјќи еден фасцинантен слот. Покрај тоа, оваа машина има прилично голем индикатор за RTP. Остава 95.06 поени.

Да не кажам дека има многу, но добро е за слотот на ова ниво. Недостаток на бонус игра и дополнителни плаќања кога се компензираат дивите карактери. Слот машината е многу зависност, затоа што навистина плаќа ако ја играте правилно, не брзајте со големината на облогот и застанете на време.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари