Football Superstar

Машината за слот за теми Ендорфина, која беше објавена во 2018 година и беше посветена на Светскиот куп. Само 50 линии за плаќања, постои рунда на ризик и можете да заработите Фреснс. Во врска со симболите, кул автомобили, Светскиот куп и, се разбира, на екранот ќе се појави Лионел Меси. Значи, видео -слотот е идеален за сите обожаватели на фудбалот, а шансите за победа се одлични – РТП 96% коефициент.

Можете да ја играте слот машината Ендорфина во онлајн казино пин ап казино.

Опис на слот машина

Со цел веднаш да не се исцеди целиот банкарски центар, подобро е да се започне со средба со технички параметри. Нестабилноста ќе помогне да се избере стратегија, а знаењето за карактеристиките на специјалните знаци значително ќе ги зголеми шансите за победа.

Опции

Опис

датум на издавање

2018 година

Жанр

Фудбал

Максимална стапка

300 УСД

Нестабилност

Просек

Бројот на наградни линии

Педесет

Бонуси

Фрипсинс, леплива дива

Коефициент на РТП

96%

Функционалноста на играта

Видеото слот се состои од пет тапани и 50 наградни линии. Ќе испадне да го изберете бројот на линии за плаќања самостојно. Ако минималната стапка е само еден цент, тогаш максимум 300 УСД. Подгответе се да формирате победнички секвенци од различни симболи и да ги надополнувате со распрскувач и џокер. По успешен грб, ќе биде можно да се започне играта до удвојување.

Ендорфина

Многумина од x5 до x100 ќе помогнат да се сруши пристоен џекпот. Банкролот може значително да се зголеми во ризик. Декориран е во стилот на видео -чувар и главната задача – Изберете мапа што ќе биде повисока од дилерот од онаа на дилерот. Победата ќе ја удвои освоената сума. Особеноста е дека кога ќе ја видите картичката за житни култури, сè уште можете да одбиете да ризикувате и да соберете пари.

Главни функции:

  • Детална статистика за сите цртања на игри;
  • Музички и графички поставки;
  • Авто-игра;
  • Мод «Турбо»;
  • Промена на јазикот на превод;
  • Избор на број на линии за плаќања;
  • Копчиња за инсталирање на големината на стапката.

Можете да ја потврдите транспарентноста на резултатите, високото враќање и да ги проверите опциите преку бесплатната верзија на фудбалската суперerstвезда. Играјте виртуелни заеми, кои ќе помогнат да се вештини, проверете различни стратегии.

Бонус круг во фудбалски суперerstвезда

Нивото на бонус започнува кога на екранот се појавуваат најмалку три ленти. Ова ќе донесе 10 бесплатни ротации со фиксна стапка и ист број на линии за плаќања, што беше пред да се започне. За да заработи поголема сума, дивината мора да испадне. Нејзината особеност е дека тој «Лепливо», и не исчезнува никаде до крај.

Функции на слот машина

Стандардните симболи само ќе донесат исплата на готовина. Погледнете поблизу во специјалните знаци. На пример, распрскувачот е добро платен, и без оглед на кое поле се појави. Главната вредност на Скатер – Бонус круг со десет фризени со фиксна стапка.

Во слот машината има диви, но неговите можности се ограничени. Само по себе, тој нема да донесе исплата. Но, кога ќе се појави, тоа ќе помогне да се формира победничка секвенца. Ако «Диви» Willе падне во текот на рундата со фризури, ќе биде фиксиран во ќелијата и значително ќе ја помножи конечната сума на наградата.

Како да играш

Господар управување и справување со интерфејсот само. Можете да ги преведете сите копчиња на различни јазици, што ќе го поедностави познаникот со слот -машината. Сето тоа започнува со изборот на големината на стапката и бројот на линии за плаќања. Професионалците треба да го вклучат режимот Турбо за да ја забрзаат играта. Обезбедена е и автоматска игра.

Ендорфина

За да разберете повеќе колку ќе биде можно да се победи, вреди периодично да се гледа во табелата за плаќање. Тоа е динамично и се менува, во зависност од поставената стапка. Следното јазиче што е подобро да не заборавите да се отвори – «Статистика». Ќе биде можно да се пресмета бројот на победи и по која стапка.

Фудбалски суперerstвезда слот машини

Во слот машината има 11 стандардни и два специјални знаци. Дарежливите плаќања се потпираат на сите карактери освен диви. Иако за време на ниво на бонус, «Диви» способни значително да ја зголемат вкупната сума на победа.

Симболи

X3

X4

X5

Фудбалер

Петнаесет

Педесет

100

Заводливи девојки

Петнаесет

Педесет

75

Машина/часовник

десет

25

75

Карактеристики на картичката 9.10

5

десет

Педесет

Карактеристики на картички Ј, П

5

Петнаесет

Педесет

Карактеристики на картички К, А

десет

дваесет

Педесет

Чаша (распрскувач)

100

Златна топка (дива)

Износот на плаќањата се означува, земајќи предвид дека сите 50 наградни линии се вклучени со стапка од 5 долари. Ако имате шанса и ставите 300 УСД, и исфрлете три распрскувачи, како резултат ќе биде можно да се освојат повеќе од 2000 долари.

Слот машина RTP

Видео слотот е импресиониран од добро осмислен интерфејс и напредни поставки. Можете да заработите бесплатни ротации и да солнете пристоен џекпот во рунда за бонус. Покрај тоа, беше имплементирана ризик-турнеја, нудејќи да се зголеми освоената сума двапати. Зголемете ги шансите за среќа и специјални знаци – Диви и распрскувани. Во врска со коефициентот на плаќање, РТП е 96%.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари