Football Superstar

Машината за слот за теми Ендорфина, која беше објавена во 2018 година и беше посветена на Светскиот куп. Само 50 линии за плаќања, постои рунда на ризик и можете да заработите Фреснс. Во врска со симболите, кул автомобили, Светскиот куп и, се разбира, на екранот ќе се појави Лионел Меси. Значи, видео -слотот е идеален […]
50 најдобри казина

Kamchatka

Видео -слотот му припаѓа на познатата компанија Ендорфина, а истиот беше објавен во 2018 година. Играта е посветена на далечниот исток на Русија. Потребно е да се формираат победнички секвенци од разни животни кои изумрат годишно. Структурата, иако класична – 5 тапани и 3 реда, но 243 платени секвенци. Во врска со коефициентот на РТП […]
50 најдобри казина

Lucky Lands

Видеото слот му припаѓа на Ендорфина и се појави на многу места во казино во летото 2018 година. Темата е посветена на интересни авантури, за време на кои ќе биде можно да се најдат безброј богатства. Поважна – Машината е лиценцирана, што потврдува чесни резултати и транспарентни услови. Многу врвни компании долго време произведуваат слот […]
50 најдобри казина

Luxury Life

Дизајнот на слот -машината е направен во златни бои, во комбинација со виолетови цвеќиња. Здружението веднаш се појавува со луксузен живот и незабележително богатство. Структурата на слотот е класична – Пет тапани и 20 наградни линии. Елементи на луксуз, во форма на приватни авиони, шик јахти, скапи часови и шик автомобили честопати ќе се појавуваат […]
50 најдобри казина

Tribe

Видео -слотот му припаѓа на Ендорфина и е посветен на Индијанците кои научиле да живеат во склад со природата. Тимот посвети посебно внимание на цртежот на секој херој. Доволно е да се нокаутираат три, и повеќе слични знаци со сликата на карактери. Како ќе започне анимираното видео. За време на ротацијата на тапанот, голема е […]
50 најдобри казина
pinup

PIN-up Казино Преглед 2023

Закачете казино бонус Бонус програмата PinUp е прилично стандардна: има подароци за добредојде за новодојденците, подароци за роденден и стимулирачки промоции за редовните играчи. Подароците се прилично дарежливи, па секој гејмер добива добри бонуси во зависност од условите и моменталната програма. Размислете за секоја бонус програма и карактеристиките на нејзиното дејствување. Бонус „Добредојдовте“ Оваа бонус […]
50 најдобри казина
1xbet

Преглед на 1xBet казино 2023 година

1xbet бонус за казино Долги години, 1xbet на своите клиенти им дава само опција да се обложуваат на спорт. Но, буквално, неодамна се појави казино со автомати и други коцкарски игри. Спортската пристрасност влијаеше и на лојалноста, така што најголемиот дел од бонусите се однесуваат само на спортското обложување. Во исто време, гејмерите не се […]
50 најдобри казина
Кои се популарните теми на игрите?
Студиото произведува различни слот машини. Повеќето се за авантура, луксузно живеење и патување во вселената. Загарантирано ќе добиете живописни емоции од возбудливата игра. Не заборавајте на 3D графика, бонус кругови и одлична музика.
Колку долго постои компанијата?
Организацијата е основана во 2012 година во Шведска. Сега има персонал од повеќе од 250 висококвалификувани вработени. Различни тимови работат напорно за да произведат оригинални и незаборавни видео слотови.
Дали компанијата е лиценцирана?
Да, Ендорфина е лиценцирана за Малта, што само ја зголеми популарноста и кредибилитетот на студиото. Целиот софтвер е целосно сертифициран и поминува низ различни тестови пред целосното објавување. Игрите нудат интересна игра и стапка на враќање од 96%.