Epic Joker

Стари верзии «Еден -вооружени бандити» Со џокери, седум, овошјето не го напуштаат современиот свет на Игаминг. Опуштете се на давателот на игри ги претстави класиците на жанрот во ново толкување. Играчите треба да уживаат во традиционалните слики, наједноставената игра. Во исто време, рунди ќе бидат спектакуларни и профитабилни. Функциите за бонус ќе додадат мотивација, затоа што секој сака да ги зголеми облозите 2000 пати. Просечната нестабилност и високиот индикатор за РТП ќе обезбедат реален стаж на дарежливи награди.

Можете да ја играте машината за слот за игри Relax во онлајн казино Vbet.

Опуштете се со игри

Опис на слот машина

Слот машината е целосно направена во ретро стил. Атмосферата од минатото се чувствува веднаш по лансирањето: Во преден план се тапани околу кои светнуваат светлата. Музиката во стилот на техно го надополнува темата, потопувајќи ги играчите во ерата на земјата казино.

Слот машината е опремена со традиционални функции кои ги исполнуваат принципите на пресметковни добивки. Класиците на жанрот со обични симболи надополнуваат специјални елементи, повторени ротации, специјални фризури. Нема кругови на бонус на џекпот и заговор, што не е изненадувачки, со оглед на форматот на слот -машината.

Функционалноста на играта

Играчите ќе соберат тематски слики на три тапани. Три случајности од левиот прв ред ќе обезбедат добивки на 5 реда. Вторите се постојано активни, така што промената на нивниот број ќе пропадне.

Опуштете се со игри

За поставките, играчите можат да го користат контролниот панел. Нема да има потешкотии дури и кај почетниците, благодарение на интуитивната локација на клучот. Можете да играте во обични рунди и автоматски, користејќи разни тактики. Сосема реално е да се запознаете со победничките стратегии на играта со посета на тематските форуми и платформи. Епскиот okerокер нема единствена победничка тактика, бидејќи слотот работи според програмата Програма на програмата на случаен нумери. Резултатот од секој грб го одредува г -ѓа. Богатство.

Бонус круг во епски okerокер

Играта во епскиот џокер се одвива со загуба на неколку функции на бонус:

  • РЕПИСНО — започнува кога Jокерот го зема целиот тапан. Во процесот на повторен грб, може да падне дополнителна слика за сликата. Ако е потребно низа, тогаш резидентот се повторува.
  • ФРИСПИНИ — Започнете ако сите клетки се окупирани од една икона. На играчот му се дава можност да ги ротира тапаните 5 пати на штета на установата. Повторувана таква загуба ги продолжува фризурите.

Jокерот исто така ги извршува функциите на див симбол, заменувајќи ги иконите на полето за игра со поволни комбинации за формирање на победа.

Како да играш

Ретро игра «Епски okerокер» Достапно од кој било уред. За да го играте слотот, треба да изберете казино, да влезете во лобито и да изберете развој, а потоа започнете го без преземање. Во мобилната верзија, слотот работи совршено, зачувувајќи ја целосно функционалноста, квалитетот на графика, карактеристики и чипови.

Пред да започнете рунди, подобро е играчите да се запознаат со правилата. Можно е да го направите ова со притискање на копчето I. Табелата за плаќање детално ги опишува коефициентите, во зависност од видот на сликата, опциите за награди, можните линии на плаќања. Пред да започнете играч на тапани:

  1. Поминува облози од 0.01 до 40 по линија
  2. Активира обични рунди или автокини

Автоматските бекови се релевантни ако има желба да се игра без непотребни движења на телото на еден облог. Функциите ви овозможуваат да изберете од 10 до 1000 авто -сопственици.

Со оглед на тоа што линиите се секогаш активни, играчите можат само да ги регулираат шансите за победа. Колку се повисоки вредностите, толку е пореално да се искине големиот џекпот.

Исто така, класиците на жанрот можат да се разредат со општо прифатени стратегии во форма на агресивни, умерени или минимални стапки. Последните две се погодни со ограничена граница на готовина ако играчот е повеќе желен да остане во плус, иако не многу голем. Агресивните тактики се најризични, но среќните можат да станат сопственици на фиксен џекпот.

Симболи на епската машина за слот за џокер

Одејќи на победнички ланци од три слики, играчите ќе донесат дарежливи коефициенти на такви икони:

  • цреша
  • слива
  • Портокалово
  • Лента за натписи
  • седум
  • ѕвезда

Еден круг може да донесе согласност од пет комбинации, според максималните можни линии. Победничката сума за резултатите е сумирана. Најпрофитабилна е Starвездата. Wild ќе ги надополни комбинациите, доведувајќи ги играчите до посакуваните победи.

Слот машина RTP

Епски Jокер на слот за RTP е 97%. Воведувањето на современи опции, спектакуларни графики и профитабилни грбови ви овозможуваат да ги воодушевувате поддржувачите на големи победи долго време. Играта е идеална за почетници и професионални играчи. За да ги потврдите предностите навистина денес, започнувајќи слот машина на местата на најдоброто казино Runet.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари