Under the Bed

Со објавувањето на цртаниот филм «Чудовишта, вкл» мислењата на многу луѓе за чудовишта, «криење» Под креветот, поделен. Давателот на игри Betsoft ја објави својата приказна, каде, започнувајќи ја под -машината за слот за кревети, потребно е да се надминат стравовите на патот до големите победи. Слотот има шик три -димензионално графичко полнење. Светлиот дизајн и соодветната музичка придружба ќе бидат мотивирани и во исто време ќе останат во добра форма. Можностите за развој ви овозможуваат да играте, да добиете големи добивки. Среќа ќе може да ги зголеми облозите за 5000 пати.

Бетсофт

Опис на слот машина

Историјата на чудовиштата стана главна тема на слот машината. Две деца останаа сами дома и се сигурни дека вистинските хорор приказни се кријат под креветот. Задачата на играчите да ги убедат во спротивното, собирајќи наградни ланци на тапаните. Три -димензионалниот слот е направен во стил на цртан филм, сите детали се совршено нацртани, што создава ефект на присуство.

Давателот не замина од вообичаените играчи за полнење, па затоа треба да очекувате многу пријатни изненадувања. Кругите ќе се радуваат со профитабилните пресметки, бонуси, фризури, оригинални грбови. Ризична игра на шансите ви овозможува да ги зголемите добивките по желба, обезбедувајќи повеќе биланс на погон и наградата.

Можете да ја играте слотот Betsoft во онлајн казино Вилијам Хил.

Функционалноста на играта

Полето за игра е дизајнирано според шемата 53 со 30 не -фиксирани линии. Ова ви овозможува да го промените бројот на второто, со разликување на шансите за победа. Петнаесет клетки ќе бидат исполнети со тематски симболи. Со три минимални случајности на елементи, почнувајќи од првиот лев тапан, играчот ќе ги зголеми стапките на коефициентот, според табеларните податоци.

Бетсофт

Копчињата за клучеви за поставки се наоѓаат на дното на слотот, изведени на оригинален начин, а тоа е она што се разликува развојот на овој провајдер. Дури и почетниците ќе бидат лесни за справување со нив, благодарение на интуитивните натписи според општо прифатените правила на регионот Игаминг. Играта има функции на поставки за звук, графики, брзина на репродукција. Со еден клик, играчот има можност да стави максимални облози за да донесе шанса да го наруши фиксниот џекпот.

Бонус круг под креветот

Играта за ризик на слотот одговара на заговорот: играчот ќе се натпреварува против чудовиштето на цртаните филмови. Правилата се едноставни, неопходно е да се погоди исходот од настанот. Една погрешна одлука може да се откаже со победа.

Фрисинов режимот започнува кога се појавува слика на вратата на централниот тапан. Кругите во количина од 12 парчиња поминуваат по тековните вредности од претходната рунда.

Три симболи на креветот ќе започнат бонус игра. Тука е неопходно да се наведат картички и да се заработат коефициенти. Како резултат, чудовиштата ќе се обидат да ги исплашат децата што седат на креветот.

Играта содржи функција на лепена дива. Кога чудовиштето, дизајниран од рамката, ќе падне во синџирот на награди, ќе се претвори во диви и ќе остане на теренот некое време од 1 до 5 ротации.

Како да играш

Можете да играте под. Исто така, играчите можат да истрчаат до 100 сопственици на автоматски лица без нивно учество. Во овој случај, неопходно е да се има лична стратегија за победа за да се исклучат ризиците.

Пред да започнете со процесот на игри, важно е да се запознаете со правилата со притискање на прегледот. После тоа, можете да продолжите до поставките:

 • Изберете го бројот на линии за игри до 30 парчиња
 • Одредете ја стапката за 0.02 до 2.5
 • Изберете деноминација на монети

Започнете ја рундата, ставајќи ги максималните вредности со еден печат. По поставките на контролниот панел, плеерот го притиска спин или автоплеј. На екранот можете да го видите билансот на сметки, износот на плаќање и вкупната стапка.

Симболи на говорна машина под креветот

Комбинациите на награди сочинуваат синџири на идентични слики во количина од 3, 4 или 5. Количината на добивките зависи од стапката и коефициентот доделен на иконата, според табеларните податоци. Следниве карактери со одредени максимални множители ќе се појават на полето за игра:

 • Прозорец 125
 • Светилка 350
 • Чудовиште со клун 375
 • Чудовиште со голем нос 500
 • Чудовиште со многу очи 1500
 • Чудовиште циклопски 1500
 • Нозете на родителите се 1500
 • Момче 2000
 • Девојка 2500

Ако испадне ланец од три или четири икони, множителите ќе бидат различни. Податоците се детално прикажани во табелата за плаќање. Таму, играчите можат да гледаат информации за специјални симболи, рунда за бонуси, ризик.

Слот машина RTP

Процентот на враќање на слот машината е 96.4%. Овој индикатор докажува профитабилност. За една рунда, максималните играчи можат да освојат 105.000 монети, под услов да се активираат сите линии на игри. Лесно е да се потврдат сите предности на играта, започнувајќи го слотот бесплатно и без регистрација на сигурни страници на казиното.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари