Jack Hammer

Приватниот детектив Jackек Хамер ќе мора да дознае луд научник што му се заканува на целиот град со своите експерименти. Таквата заговор беше развиена од Net Entertainment специјално за слот машината Jackек Хамер. Помогнете му на главниот лик и можете да добиете до 750 илјади монети во еден свиток на тапаните. Тие се издадени од комбинации на карактери формирани на 25 реда. Покрај тоа, постојат бонуси претставени во форма на фризури и повторени ротации.

Опис на слот машина

Видео слот Jackек Хамер објавен во 2010 година од Net Entertainment. Дизајниран во стилот на стрипови, а заплетот се врти околу приватниот детектив Jackек Хамер и луд научник. 5 тапани се претставени на теренот. Секој вклучува 3 ќелии со карактери. Комбинациите се собираат на 25 активни линии. Исто така, машината ги доби следниве поставки од производителот:

Карактеристики

Значења

Опсег на облози

0.25 – 250 монети

Максимална исплата

750.000 монети

Нестабилност

На ниско ниво

Процентот на поврат

96.96%

Бонуси и опции

Фрисинс, лепливи победи

Мултипликатори на Ставка

5 – 1.000

Функционалноста на играта

Во машината Jackек Хамер, има сите функции потребни за удобна игра во казиното. Тие се активираат со копчињата лоцирани на стандардниот контролен панел од Netent. Функционалноста тука се состои од:

  • отворање на делови со табела на плаќања и информации за играта;
  • избор на вкупна стапка;
  • лансирање единечни рунди;
  • автоматски поставки;
  • вклучување на турбо ротации;
  • дополнителни поставки (звук, приказ на облози, почнувајќи од празнината);
  • Можност за транзиција во режим на целосен екран.

Ако сакате да се запознаете со какви функции ги извршува секој клуч, тогаш одете во делот „Правила на играта“ преку главното мени. Исто така, не заборавајте дека слотот за Jackек Хамер има демо верзија. Со своја помош, можете да ги проверите сите карактеристики на автоматскиот.

Нетент

Бонус круг во Jackек Хамер

Во слот машината Jackек Хамер, рундата за бонуси е претставен во форма на бесплатни ротации. За да ги примите, треба да соберете најмалку 5 распрскувачи за еден круг. Значи, за 5/6/7/8/9-15, распрскувачите се доделуваат на 15/15/20/25/30 ФРИСПИНОВ.

Можете да ја играте мрежната машина за слот преку Интернет казино 888casino.

Бесплатните рунди се репродуцираат автоматски и можат да бидат продолжени со нов распрскувач. Сите добивки во нив се множат со 3 пати и сумираат. Тие се издаваат по завршувањето на бонусот до стапката што дејствуваше во моментот на активирање на бонусот.

Исто така, слотот за Jackек Хамер е обдарен со функцијата за бонус „Лепливи победи“. Се активира со секоја комбинација на награди или најмалку 3 склопување. Сите овие симболи се снимаат на нивните позиции, а останатите прават повторена ротација. Ако се формира дополнителна комбинација со победа, тогаш бонусот продолжува. Сè продолжува сè додека играчот не добие парични награди.

Како да играш

Играта во Jackек Хамер е прилично едноставна. На почетокот, изберете ја стапката. За да го направите ова, кликнете на копчето “COT COMIT” и наведете ја посакуваната вредност. Следно, одете на дополнителни поставки преку главното мени. Преку нив можете да го вклучите лансирањето на тапаните од празнината и да ги активирате забрзаните ротации.

Сега можете да ја започнете самата игра. Кликнете на јаз или централен клуч и следете го свитокот на знаците. Ако се соберат во комбинацијата на наградите, тогаш соодветната победа ќе биде кредитирана. И ако имате среќа, се активираат вградени бонуси кои работат автоматски.

Нетент

Charicesек Хамер слот машина карактери

Видеониот слот Jackек Хамер вклучува 11 карактери. Тие се поделени во 2 категории: обични – формираат комбо на активни линии и носат облози на облози; Бонус – започнете изградени – во функции. Ние нудиме да се запознаеме со нив подетално во табелата за плаќање:

Име

Комбо x3

Комбо x4

Комбо x5

Летачка колба

X5

x10

X40

Телефон

X5

x10

X50

Весник

X5

X15

X75

Разбојник со автомобил

x10

x25

X100

Воздушен брод

X15

X30

X125

Момче со весник

X15

X50

X200

Девојче со телефон

x25

X50

x250

Луд научник

X50

X100

X300

Jackек Хамер

X50

X150

X1000

Функциите за бонус овде се активираат од следниве слики: диви – заменете ги сите обични слики и помогнете во составувањето на дополнително/продолжено комбо; Фреспен – распрскувајте, лансирајќи бесплатни ротации.

Слот машина RTP

Видео слотови од нето забава се карактеризираат со нивната профитабилност, што е обезбедено со зголемена посветеност. Машината Jackек Хамер не беше исклучок и го доби коефициентот на РТП со вредност од 96.96%. Оваа поставка е многу поголема отколку во многу други игри во казино. Со неа, можете да сметате на излезот до плус и да добиете големи добивки.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари