Book of Oz

Микрогамирањето овозможува да се врати во детството за да уживате во спектакуларни и профитабилни грбови. За да го направите ова, само стартувајте ја книгата на слот машина Оз, каде заплетот наликува на позната бајка за волшебникот од земјата Оз. Темите за бајките со елементи на магијата се отелотворени во сè: Во дизајнот, музичката придружба, симболиката […]
50 најдобри казина

Buffalo Ways

Игаминг индустријата нуди многу слот машини исполнети со тема на животни. Одделно, лобито на светското казино ги исполнува случувањата со биволи — силни претставници на светот на животните. Провајдерот за микрогминг во почетокот на 2023 година ја објави оригиналната машина за слот за Buffalo Ways, која совршено ја надополни колекцијата со слична тема. Играта во […]
50 најдобри казина

Extra Chilli

Фановите на мега кул забава на серија боназа можат да го променат менито со избирање на мексиканска кујна. MicroGeaming објави оригинална дополнителна слот машина за чили за познавачи на високи конзистенции. Објавувањето на слотот се случи во 2018 година и веднаш привлече fansубители на коцкање. Спектакуларен интерфејс е идеално комбиниран со фасцинантна тема, повеќекратни фризури […]
50 најдобри казина

Game of Thrones Power Stacks

Телевизиски серии «Игра на тронови» може со право да се нарече култ. Неговото финале предизвика бура на емоции на навивачи од целата планета. Microgaming одлучи да ја објави својата верзија, обединувајќи се на тапаните на Кралството Вестерос. Онлајн слот игра на тронови™ Купишта за напојување™ Тоа е значително различно од развојот објавен во 2015 година […]
50 најдобри казина

Thunderstruck II

Темата на Викинзите, која е популарна во кинематографијата, не ја заобиколи областа Игаминг. Многу провајдери брзаат да објават друга игра за да испратат играчи во минатото. Компанијата за микрогејминг нуди да знае подобро за скандинавската митологија со лансирање на слот машината ThunderStruck II. Обичните рунди ќе бидат придружени со бонус игри, каде ќе се сретне […]
50 најдобри казина
pinup

PIN-up Казино Преглед 2023

Закачете казино бонус Бонус програмата PinUp е прилично стандардна: има подароци за добредојде за новодојденците, подароци за роденден и стимулирачки промоции за редовните играчи. Подароците се прилично дарежливи, па секој гејмер добива добри бонуси во зависност од условите и моменталната програма. Размислете за секоја бонус програма и карактеристиките на нејзиното дејствување. Бонус „Добредојдовте“ Оваа бонус […]
50 најдобри казина
1xbet

Преглед на 1xBet казино 2023 година

1xbet бонус за казино Долги години, 1xbet на своите клиенти им дава само опција да се обложуваат на спорт. Но, буквално, неодамна се појави казино со автомати и други коцкарски игри. Спортската пристрасност влијаеше и на лојалноста, така што најголемиот дел од бонусите се однесуваат само на спортското обложување. Во исто време, гејмерите не се […]
50 најдобри казина
Колку е сигурен Microgaming?
Документите за лиценцирање на Microgaming вклучуваат две од најпрестижните лиценци - органот за игри на среќа на Малта и Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство. Игрите на компанијата се редовно ревидирани од eCOGRA, што гарантира чесност на резултатите и исплата на сите добивки.
Кои игри ги објавува Microgaming?
Портфолиото на производителот вклучува над 1500 игри, вклучувајќи видео слотови, симулатори за маси и картички, гребење, казино во живо.
Дали давателот има мобилни игри?
Слот машините Microgaming се креирани врз основа на технологијата HTML5, која им овозможува да се отворат во прелистувачот на мобилен уред. 350+ слотови се создадени од развивачот специјално за играње на преносливи гаџети.