Game of Thrones Power Stacks

Телевизиски серии «Игра на тронови» може со право да се нарече култ. Неговото финале предизвика бура на емоции на навивачи од целата планета. Microgaming одлучи да ја објави својата верзија, обединувајќи се на тапаните на Кралството Вестерос. Онлајн слот игра на тронови™ Купишта за напојување™ Тоа е значително различно од развојот објавен во 2015 година на провајдерот со исто име. Ова е спектакуларна приказна која се фаќа визуелно, се радува со шик плаќања со многу линии, оригинални функции на бонуси и разновидни монети со џекпоти.

Микрогаминг

Опис на слот машина

Откако лансираше слот машина, играчот паѓа во зачудувачка атмосфера, исполнета со непозната и возење. Задната позадина е претставена во темно сива боја. Оригиналната музичка песна звучи паралелно, што целосно ја пренесува темата на фантазијата. Играчите треба да соберат претставници на Седумте кралства на тапаните, за кои ќе бидат великодушно наградени.

Брендираниот слот се одликува со шик тема, спектакуларен дизајн со анимација и тоналност на музичка придружба. Обичните грбови се одржуваат со збир на моќен коефициент, а бонусните рунди ќе го зголемат балансот на наградата за 2 пати. Бесплатните функции ќе обезбедат вистински погон на емоции, што може да донесе голема добивка, зголемувајќи ја стапката од 25.000 пати.

 

Функционалноста на играта

Играта е спектакуларна, во исто време, ќе ве молам традиционалната механика за игра. На предната позадина се тапани според шемата 5–четири. Играчите ќе ги лансираат грбот за да соберат награди на 40 постојано активни линии. Победничката комбинација се брои од трите минимални случајности на истите икони, почнувајќи од првиот лев тапан.

Десно е контролниот панел со неколку клучеви за поставки. Можно е да се отворат упатствата, да се запознаат со правилата и да конфигурираат некои опции. Играчот ќе ги набудува зголемените количини на различни џекпот лево — Сребро, бронза, злато, валиријан, обидувајќи се да го наруши еден од нив. Еве, при ротирање на тапанот, елементите ќе се променат, обезбедувајќи повеќе можности за прекрасни победи.

Бонус круг на Game of Thrones™ Купишта за напојување™

Оригиналноста на давателот на услуги е воведена во сè, вклучително и рунди за бонуси. Дивиот симбол ќе биде заменет со елементи на полето за игра во вообичаен формат, а при формирањето на неговите комбинации, ќережливиот мултипликатор ќе донесе, значително различен од обичните елементи.

Редовно, полето за игра ќе биде исполнето со монети што играчот треба да ги собере. Откако собраа колекција од 6 слики, почеток за почеток на бонус, каде се лепат монетите, останатите ќелии на мрежата се чистат. 3 реси. Секоја нова паричка ги проширува респектите, истовремено зголемувајќи го мултиплеер. Билансот на наградата може да се зголеми за 2 пати кога функцијата е лансирана со бонус-круг или на коефициентот на X15 кога се активира во нормален грб.

Врската за бонус и победата завршува кога мерачот на ресистенција ќе застане или откако ќе го пополни целото поле со монети. Вториот ќе донесе и зачудувачки победник Валиријан.

Парите монети ќе разредат слики со џекпоти. Овие елементи одговараат на три типа на награда лоцирана на левата страна на слотот — Сребро, бронза, злато.

Како да играш

Ставете го главата напред во популарна приказна за да уживате во спектакуларни грбови, играч може да користи кој било уред. Слотот функционира одлично, се прилагодува на дијагоналата на гаџетот, зачувувајќи ја целосно функционалноста.

За да ги започнете вртењата, на играчот му се потребни:

  1. Направете облози од 0.2 до 20
  2. Стартувајте ги тапаните
  3. Очекувајте резултати

Тапаните можат да бидат лансирани како и обично или автоматски. Користејќи го контролниот панел, плеерот го одредува бројот на автопони со тркач и на ист начин е навистина можно да се прилагодат стапките. Облозите и рамнотежата се видливи на дното на слот машината.

Симболи на слот машина за игра на тронови™ Купишта за напојување™

Симболите на слот машина ја потенцираат темата. Табелата за плаќање содржи тематски елементи, како и слики со слика на главните ликови од телевизиската серија:

  • Johnон Стоун
  • Даниерис Таргариен
  • Санса Старк
  • Крал на ноќта

Кога формирате наградни ланци од три или повеќе елементи, играчот ќе добие повеќекратно од x1.44 до x18. Големите коефициенти ќе обезбедат специјални карактери, собирајќи свои победни комбинации.

Можете да ја играте слот машината за микрогминг во онлајн казино frank casino.

Слот машина RTP

Слот машина RTP е 94.2%. Индикаторот е просечен, но играта ќе биде возбудлива и профитабилна. Ова е олеснето со такви предности како оригинални теми, случајни магацини, рунда за бонус со зголемување на мултипликаторот, неколку видови џекпоти кои ви овозможуваат да нарушите 25.000 пати повеќе облози.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари