Wild Shark

Интернет диви шаки од компанијата «Аматски» Има морска тема. На тапаните се појавува злобна ајкула, како и риба, желка, школка и знаци на картички со ниски платени. За да играте пари, започнете ја играта на официјалната веб -страница и да добиете максимална победа до 5 илјади долари за ротација. Можете да ја играте аматичката слот […]
50 најдобри казина

Lovely Lady Deluxe

Фановите на класиците ќе ја ценат прекрасната дама Делукс слот машина со концизен дизајн. Неговите нови казина се користат за да ги надополнат нивните колекции. Инвеститорот е компанија «Аматски». Датум на објавување – 18 февруари 2021 година. Акумулациите и амајлиите се избираат како главна тема, но номиналниот номинален картон најчесто се прикажува на тапаните. РТП […]
50 најдобри казина

Joker X

Okerокер е добро познат лик на картички, чиј изглед е поврзан со успех и можност за собирање на наградна комбинација. Токму оваа идеја е во основата на класичната слот машина Jокер Х од развивачите на Аматик. Ние ќе ви кажеме повеќе за овој слот подолу. Можете да играте онлајн слот машина за казино Вавада. Опис […]
50 најдобри казина

Eye Of Ra

Machine Machine Eye of Ras дава целосно нови сензации од игра, бидејќи доби фундаментално различна нестандардна игра. Овој слот е јасна потврда за разновидниот пристап «Аматик» Да се ​​создадат онлајн игри. Опис на слот машина Окото на слот машината Ras е драматично различно од она што вие и јас сме навикнати да го гледаме во […]
50 најдобри казина

Book of aztec

Процеп «Книга на Ацтек» од компанија «Аматски» ќе му овозможи на секој корисник да се чувствува како истражувач и да се фрла во античкиот свет. Играчот ќе претстави најразлични симболи, 5 тапани, 3 реда, 10 победнички линии и бесплатни грбови. Отворање книга на Ацтеките, вие, заедно со прекрасна патничка девојка, одете на награди за плен. […]
50 најдобри казина
pinup

PIN-up Казино Преглед 2023

Закачете казино бонус Бонус програмата PinUp е прилично стандардна: има подароци за добредојде за новодојденците, подароци за роденден и стимулирачки промоции за редовните играчи. Подароците се прилично дарежливи, па секој гејмер добива добри бонуси во зависност од условите и моменталната програма. Размислете за секоја бонус програма и карактеристиките на нејзиното дејствување. Бонус „Добредојдовте“ Оваа бонус […]
50 најдобри казина
1xbet

Преглед на 1xBet казино 2023 година

1xbet бонус за казино Долги години, 1xbet на своите клиенти им дава само опција да се обложуваат на спорт. Но, буквално, неодамна се појави казино со автомати и други коцкарски игри. Спортската пристрасност влијаеше и на лојалноста, така што најголемиот дел од бонусите се однесуваат само на спортското обложување. Во исто време, гејмерите не се […]
50 најдобри казина
Кој е Аматик?
Amatic е голем и познат снабдувач на производи за игри. Повеќе од 20 години, компанијата се развива на пазарот на казино и коцкање. Amatic е познат по квалитетни игри, безбедност и првокласни специјалисти. Сето ова и помага на компанијата да биде слушната од многу луѓе кои се заинтересирани за онлајн игри.
Дали Amatic има бонуси и џекпот?
Аматик има и бонуси и џекпот. На пример, корисникот може да го зголеми износот на добивката со привлекување нови играчи во играта и задржување на старите. Повеќето слот машини имаат прогресивен џекпот, кој ви овозможува да создадете атмосфера на возбуда. Бонусите и џекпотовите се прилагодени според барањата на играчите.
Зошто вреди да се интегрираат производите на Amatic преку SoftGamings?
Унифицираната интеграција на API на SoftGamings ви помага брзо да ги интегрирате Amatic игрите во вашето казино. Специјалистите на компанијата редовно ги следат новите барања од операторите, а техничката поддршка секогаш ќе дојде до помош и ќе одговори на вашите прашања. Можете да повикате помош во секое време од денот.