Преглед на Super Cat за казино 2023 година

Казино Супер Кат е основано во 2018 година и е управувано од прилично добро позната компанија, Атлантик Менаџмент БВ. Преведено на руски, името на ресурсот за коцкање значи „супер мачка“. Затоа атрактивна мачка стана симбол на казиното, кое не само што доби одело и маска, туку има и одредени супермоќи. Благодарение на комбинацијата на црвената боја на униформата на суперхеројот и истата боја на дизајнот на страницата, ова создаде посебна атмосфера на неа. Исто така, вреди да се напомене дека играчите ќе можат да изберат светло или темно дизајн на страницата, што дефинитивно ќе им се допадне на многумина! Покрај тоа, казиното Super Cat доби добра техничка база. Така, на пример, можете да го користите порталот не само на вашиот компјутер, туку и на вашиот паметен телефон.

Бонус:100% на депозит + 30FS
Посетете android Преземете ios Преземете
Promo Code: WRLDCSN777
100% + 30 FS
бонус за добредојде
Добијте бонус

супер-мачка-казино

Како да го добиете подарокот за добредојде на Super Cat

За да добиете 60 бесплатни вртења на играта Gonzo’S Quest, се разбира, треба да се регистрирате на официјалната веб-страница, а потоа да направите депозит. На овој начин, почетниците добиваат добар почеток и ќе можат да испробаат различни стратегии. Но, пред да ги искеширате вашите добивки, кои коцкарот ги добива со помош на бесплатни вртења, треба да ги исполните релевантните услови:

 • Мултипликаторот е x40.
 • Максималниот облог за време на обложувањето е 2 евра.
 • Граници за повлекување – 4 евра.

Дополнително, за вториот депозит на платформата Super Cat (најмалку 20 евра), сите играчи добиваат 100% бонус. За него се применува и одреден облог и, се разбира, услови за обложување. Можете да дознаете повеќе детали директно на официјалниот ресурс во соодветниот дел.
супермачка-бонус

добра програма

Системот за наградување на казиното вклучува не само подароци за почетници, туку и интересни понуди за редовните клиенти. Така, на пример, покрај подарокот за добредојде, има и други награди, кои подетално се опишани во табелата.

Депонирајте подароци од казиното SuperCat

Бонус Услови за прием
15 бесплатни вртења од TwinSpin Потврдете ја вашата е-пошта и депонирајте од 28 евра на вашата сметка за игри. Сето ова се прави за 8 дена.
50% доплата за четвртиот депозит Може да се активирате во рок од 9 дена од датумот на регистрација, потребно е да уплатите најмалку 47 евра.
30 вртења за Џек Хамер Депонирање 95 евра во рок од 10 дена од креирањето на сметка.
+25% во среда Надополнување на салдото на играта во посочените денови, во износ од најмалку 17 евра.
+50% во петок
+75% во недела

И, вреди да се разбере дека сите бонуси во Super Cat се издаваат со одредени услови за обложување. Во овој случај, стандардниот мултипликатор е x40, односно ќе треба да го скролувате износот на добиениот бонус 40 пати. И, за да ги проверите тековните промоции или да добиете какви било ексклузивни понуди, можете да се претплатите на официјалната страница на онлајн казиното во Telegram.

Како да се регистрирате во казиното Super Cat

За да се регистрираат на платформата, на новите клиенти ќе им треба само малку време. Само треба да ги следите следните инструкции и наскоро ќе станете клиент на ова казино:

 • внесете ја вашата работна е-пошта;
 • креирајте силна лозинка и потврдете ја;
 • изберете валута на играта;
 • се согласуваат со обработката на податоците и правилата на ресурсите за коцкање.

Регистрацијата се смета за помината, сега можете да уплатите и едноставно да уживате во бројните игри на казиното SuperCat. Меѓутоа, во иднина, администрацијата на ресурсот може да побара одредени документи за верификација, за кои подетално ќе разговараме во следниот дел. Исто така, особено вреди да се забележи фактот дека жителите на некои земји едноставно нема да можат да пристапат до платформата.
супер-мачка-регистрација

Проверка чекор по чекор

Администрацијата на казиното специјално ја направи процедурата за верификација што е можно поедноставна, за да може да се заврши за само неколку минути. За почеток, коцкарот ќе мора да ја потврди својата пошта, а потоа можете да продолжите со пополнување на вашиот профил. Потоа, ќе треба да поврзете телефонски број и да го потврдите. Сега можете слободно да повлечете пари од вашата сметка, но во некои случаи казиното може да побара дополнителни документи. Во овој случај, треба да испратите фотографија / скенирање: пасош, банкарска картичка или слика од екранот на личната сметка на платниот инструмент. Потоа администрацијата ги проверува податоците неколку часа, а по положувањето играчот добива статус на идентификуван.

Како да се префрлите на мобилната верзија на Super Cat

Ресурсот за коцкање разви специјално оптимизирана мобилна верзија за мобилни уреди базирани на Android и iOS. За да отидете до него, само отворете кој било прелистувач и внесете го соодветното име во пребарувачот. Интерфејсот на мобилната апликација се покажа дека е идентичен со десктоп-страницата што може да се отвори на компјутер. Истите карактеристики се достапни за играчите во мобилната верзија. Така, на пример, можете да се регистрирате, да се најавите, да користите бонуси, да контактирате со техничка поддршка, да користите пребарувач. Покрај тоа, во него се достапни понапредни функции, а вчитувањето на која било страница се случува речиси веднаш.

Како да ја преземете мобилната апликација за казино

Присуството на мобилната апликација Super-Сat помогна попогодно да се користи функционалноста на платформата на различни уреди. Софтверот беше специјално дизајниран за таблети на оперативните системи Андроид и iOS. Може да се преземе и на официјалната страница на онлајн казиното и на партнерските страници, како и директно во продавниците за уреди.
супер-мачка-мобилен
Така, со помош на мобилна апликација, коцкарите ќе можат да играат без оглед на условите, па дури и локацијата. И, самиот графички интерфејс се покажа со висок квалитет, што дефинитивно ќе им се допадне на многу играчи. Покрај тоа, не треба да плаќате за инсталација и самата апликација не зазема многу простор.

Слот машини за казино

Платформата за коцкање нуди прилично широк избор на забава, но во исто време, некои коцкари можеби нема да најдат одреден дел од познатите провајдери на списокот. Можеби тие ќе се појават во иднина, но засега ќе разгледаме како игрите се поделени во групи:

 • Сите – полноправен каталог на казино игри Super Cat;
 • Ново – Најнови додадени слотови.
 • Популарни – модели кои се во најголема побарувачка.
 • Одбори – во делот можете да најдете такви популарни игри како блек џек, рулет, покер и модели од други жанрови.
 • Казино во живо – игри со вистински дилери.
 • Виртуелен спорт – ви овозможува да правите спортски облози;
 • Джакпот – модели со кумулативна опција за џекпот;
 • Другите игри се забава која не се вклопува во ниту една категорија.

Можете исто така дополнително да пребарувате специфични модели по провајдер, присуство на какви било бонуси или карактеристики, жанр и тема, како и едноставно по име. Покрај тоа, секој ќе може да ја тестира оваа или онаа машина дури и без регистрација, но не сите машини ќе бидат достапни во режимот „демо“.
супер-мачка-слотови

Програмери на софтвер

На порталот Super Cat може да се најдат само лиценцирани игри. И, сите застапени програмери имаат доста големо искуство (некои од нив работат повеќе од 20 години) и носат различни уникатни карактеристики на нивните игри. Така, на пример, меѓу најпопуларните, особено може да се издвојат следново: Microgaming, NetEnt, BetSoft, Novomatic, Yggdrasil, Play’n’Go, EvoPlay, Playson и многу други. Компаниите како Microgaming и Novomatic може да се сметаат за најискусни во коцкањето. Двете организации придонесоа за развој и воспоставување на слотови за игри во глобалната заедница. На пример, Novomatic му обезбеди на светот гејминатори, а Microgaming ја разви првата виртуелна игра во светот.

Казино во живо

Во современиот свет, сè поголем број играчи претпочитаат обични слот машини, забава со вистински крупиери. Ова барање првенствено се должи на големиот избор на вакви игри, како и на нивниот висок квалитет. Можете да најдете игри со вистински крупиери во соодветниот таб „казино во живо“. Во него корисниците ќе можат да играат повеќе од 10 различни уреди, на пример, блек џек, рулет, бакара, покер и голем број други популарни игри. И такви популарни студија како Evolution Gaming, NetEnt, Ezugi и Lucky Streak развиваат таква забава.

Предности и недостатоци на казиното

Од презентираниот преглед, можеме да заклучиме дека Super Cat Casino е многу добра платформа за коцкање, каде посетителите ќе очекуваат исклучително удобни услови. Покрај тоа, постојат и други предности, кои ќе ги разгледаме подетално. Предности:

 • само лиценциран софтвер од популарни развивачи на софтвер;
 • прилично брзо повлекување на какви било добивки;
 • не се наплаќа провизија за сите платежни трансакции;
 • можете да повлечете пари дури и без да поминете верификација;
 • многу профитабилна бонус програма и за почетници и за редовни клиенти;
 • постојано одржувајќи разни турнири и лотарии.

Има и други предности кои можете да ги научите директно за време на играта или од прегледите на други коцкари. Но, постојат одредени недостатоци кои вреди да се забележат. Така, на пример, многу играчи го забележуваат недостатокот на програма за лојалност во казиното SuperCat, превисоките множители и употребата на голема провизија доколку средствата не се вратат назад. Како што можете да видите, има многу повеќе предности, така што казиното може да се смета за доста добро и профитабилно.

Методи за банкарство, депозит и повлекување

Добивањето на вашите чесно заработени пари може да биде прилично лесно. За да го направите ова, само треба да ја оставите соодветната апликација на платформата за коцкање. Чија обработка трае не повеќе од 1 ден. Треба да се разбере дека сите лични информации мора да бидат пополнети и, се разбира, потврдени. На пример, достапни се следниве популарни платежни системи:

 • банкарски картички: Visa, Mir, MasterCard;
 • електронски паричници: Qivi, YuMoney, WebMoney;
 • различни мобилни оператори;
 • електронски системи: ecoPayz, Payeer, Perfect Money итн.

Исто така, вреди да се напомене дека постојат одредени дневни и месечни ограничувања кои може да се најдат директно на страницата Super Cat. Додека онлајн казиното се етаблира како фер и отворена платформа. Голем избор на вредни бонуси, разновиден софтвер за игри и, се разбира, висококвалитетна услуга, сето ова дефинитивно го заслужува вашето внимание!

Услуга за поддршка

Ако играчот има некаков проблем директно за време на играта, тој ќе може да контактира со поддршката на ресурсот за коцкање. Така, на пример, можно е да им пишувате на специјалисти преку онлајн разговор, кој се наоѓа во десниот агол на екранот. Каде што можете детално да го опишете вашиот проблем, а квалификуван консултант ќе ви одговори во рок од неколку минути. Покрај тоа, Super Cat Casino има и други начини за контакт со техничка поддршка. На пример, можете да контактирате со прашање што ве интересира преку наведениот телефонски број или да напишете подетален приговор до адресата на е-пошта. Па, можете да ги најдете сите адреси директно во табулаторот „Контакти“, што исто така го означува работното време на услугата за поддршка.

Кои јазици

Има само неколку јазични верзии на официјалниот ресурс, но тоа не треба да биде проблем, бидејќи пристапот е едноставно ограничен за другите земји. Така, на пример, можете да користите англиски, германски, полски или руски превод.

Кои валути

Има малку повеќе валути во онлајн казиното, така што играчите можат удобно да ја користат платформата. Достапни се следните валути на играта: американски долар, евро, аргентински пезос, полска злота, руски рубљи, чилеански пезос и многу други. Што е сосема доволно за удобна игра.

Лиценца

Ресурсот за казино Super Cat е управуван од Атлантик Менаџмент БВ А, со цел да ги спроведува своите активности што е можно потранспарентно, страницата ја доби соодветната лиценца под бројот 5536/JAZ.

Главните параметри на установата за коцкање Super Cat

Официјален ресурс https://supercatcasino9.com/
Лиценца Курасао, № 5536 / JAZ
Година на основање 2018 година
Сопственик Atlantic Management BV
Депозит/повлекување Visa, Mir, MasterCard, Qivi, YuMoney, WebMoney, разни мобилни оператори, ecoPayz, Payeer, Perfect Money итн.
Провајдери на софтвер Microgaming, NetEnt, BetSoft, Novomatic, Yggdrasil, Play’n’Go, EvoPlay, Playson, Evolution Gaming, NetEnt, Ezugi и Lucky Streak и т.д.
Минимален депозит Од 10 евра.
мобилна верзија Способност да се користи целосна функционалност на уредите со Android и iOS.
Поддршка Работете деноноќно, преку е-пошта, телефонски број и онлајн разговор.
Видови игри Сè, новитети, популарни, десктоп, казино во живо, виртуелни спортови, џекпот, други игри.

 

Валути Американски долар, евро, аргентински и мексикански пезоси, перуански нуево сол, полска злоти, руска рубља, турска лира, чилеански пезос и јужноафрикански ранд.
Јазици Англиски, германски, полски, руски.
подарок за добредојде Можност да добиете бесплатни вртења на одредена автомат за првите неколку депозити.
Предности Лиценцирани игри, брзи исплати, без надоместоци, прилично обемна бонус програма итн.
Регистрација Се изведува во рок од неколку минути и се состои во пополнување на краток прашалник, како и потврдување на е-пошта.
Верификација Може да биде побарано од администрацијата на Super Cat поединечно. Обично треба да обезбедите фотографија од вашиот пасош или платежен инструмент.

Најчесто поставувани прашања

Што да се игра на страницата за коцкање?
Како да добиете бесплатни вртења од казиното?
Кои системи се достапни за повлекување од казиното Super Cat?
Што треба да направам ако не можам да пристапам до официјалната веб-страница?
Дали има игри во живо достапни во SuperCat?

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари

Што да се игра на страницата за коцкање?
Овде ќе најдете голем број слотови од неколку популарни развивачи на софтвер. Така, на пример, обезбедени се игри на маса, класични слотови, игри со карти, игри со вистински крупиери и многу повеќе.
Како да добиете бесплатни вртења од казиното?
Пред сè, треба да се регистрирате на официјалната страница. Потоа, за да добиете бесплатни вртења, одете на вашата лична сметка и активирајте го бонусот. После тоа, во рок од 7 дена ќе треба да ја надополните вашата сметка во износ од најмалку 10 евра. И, вреди да се запамети дека неуспехот да се почитуваат условите и прекршувањето на правилата на ресурсот значи дека бонусот едноставно нема да се брои.
Кои системи се достапни за повлекување од казиното Super Cat?
Можете да подигнете пари користејќи платежен инструмент погоден за вас, а нивниот прием се врши во рок од еден ден. Вреди да се напомене дека повлекувањето ќе се изврши во валутата што е избрана при регистрацијата.
Што треба да направам ако не можам да пристапам до официјалната веб-страница?
Администрацијата на ресурсот за коцкање редовно создава ажурирани огледала што целосно ја копираат главната страница. Можете да најдете врска со огледало директно во социјалните мрежи, тематски форуми или со контактирање на техничка поддршка.
Дали има игри во живо достапни во SuperCat?
Да, официјалната веб-страница има цел дел со игри во живо. Чиј развој го вршат исклучиво еминентни провајдери. Така, ве очекува неверојатно искуство и можност добро да се забавувате.