Starstruck

Igaming модерната индустрија содржи многу спектакуларни слот машини. И покрај таквото изобилство, класика на жанрот на сличност «Еден -вооружени бандити» не го остава лобито на популарно онлајн казино. Многу компании произведуваат случувања во ново толкување со можностите за бонус, одржувајќи ретро насока. Ова е токму она што е онлајн слот за Starstruck од давателот на градот Нолимит. Невообичаени можности за игра, удобен интерфејс, опсег на награди — Главните предности што ја потопуваат главата во светот онлајн казино со дарежливи наградни обвиненија.

Можете да ја играте слот машината NoliMit во онлајн казино 32red.

Опис на слот машина

Слот машината сака спектакуларна графика и динамична музичка придружба. Класични слики на тапани блескаат, потенцирајќи во исто време ретро и модерен стил.

Нема ограничување

Вообичаената механика е исполнета со функции на бонус — Избор на предмети, специјални симболи, случаен фактор. Контролниот панел е претставен на страните, што го потенцира стилот на давателот на услуги. Само лубеницата ќе испадне од вообичаените овошни симболи, а играчите исто така ќе треба да набудуваат дијаманти, starsвезди и лента за натписи. Вообичаените и наградни икони на слот -машината ќе се радуваат со високи коефициенти.

Функционалноста на играта

Колото на тапани е класично — 3 тапани со 9 клетки за да испаднат комбинации. Линии за игри 5, и тие секогаш се вклучени. Само играчите ќе можат да ги зголемат шансите за добивање на највисок множител на обични X150 вртења.

Од страната се тастатурите за кои е важно веднаш да се запознаете, пред да ги започнете тапаните. Искористувајќи ги опциите, реално е да се организира удобен одмор, поставување на нивото на звук, брзина на вртење на спин, големина на игра, други опции. Кога една од петте реда е исполнето со наградна комбинација на идентични икони, играчот ќе добие фактор на награди. Вториот се множи со стапката и се брои на сметката за игра.

Нема ограничување

Кругите за игри се лансираат во нормален режим кога после секоја ротација има можност да ги промените стапките. Исто така, постои можност властите за лансирање со избор на број на ротации и парични ограничувања на играчите на добивка.

Бонус круг во Starstruck

Играта StarStruck содржи посебен симбол на Weil, кој во вообичаен формат се прилагодува на потребните елементи, а исто така формира и свои ланци на награди. И покрај класиците на жанрот, другите функции на бонуси ќе бидат задоволни со играчите:

  • Диво-мултииплеер — Руни дополнителни фактори. Индикаторот е означен на сликата, затоа, при формирање комбинации, играчот ќе може да добие 2, 3 или 5 пати повеќе добивки. Ако ланецот на наградите формира неколку карактери на дивината, коефициентите се сумираат. Мултиплеер X5 паѓа на вториот тапан.
  • Бонус игра — Активирана кога starвезда со соодветен натпис се појавува во посакуваната зона. Играчот треба да избере една од предложените артикли, одредувајќи ја големината на идната победа.

«Hotешка зона» За бонус — Ова е централната позиција на третиот тапан.

Како да играш

Играта е да се постават еднакви облози на ленти. Опсегот на вредности варира од 0.05 до 100. После тоа, играчот очекува крајот на грбот да намали други облози или да лансира тапани на истите вредности. Во процесот на автоматско, се применува една стапка. Кога комбинацијата на наградата се совпаѓа од лево кон десно, играчот ќе набудува спектакуларни падови на монети и надополнување на сметката за игра. Табеларниот коефициент станува поголем ако ланецот влезе во ланецот со мултилор.

Играјте многу попрофитабилно, користејќи разни облози. Може да биде умерена или агресивна вредност. Изборот на Мартингејл, скалила, пирамиди, играчи треба јасно да ги утврдат границите и желбите, со оглед на можните ризици. Често искусните играчи ги менуваат стратегиите со тестирање на секој во демоните на местата на сигурни казина.

Бидејќи решивте да играте класична слот машина, треба да се запознаете со правилата. Победнички коефициенти се секогаш на повидок, што додава мотивација.

Слот за слот за испраќање Starstruck

Комбинациите на полето за игра ќе бидат собрани со следниве слики:

  • Номинална картичка
  • Натпис на бар
  • Двоен натпис лента
  • Трикратна лента за натписи
  • лубеница
  • Синиот скапоцен камен

Вториот ќе обезбеди највисок множител x150. Сепак, индикаторот може да се промени ако функционира функцијата на Weil со мултиплери. Лентата за натписи формира мешани наградни ланци, што ги зголемува шансите почесто на победниците.

Слот машина RTP

Слот машина StarStruck се радува со пристоен индикатор на RTP 96.19%. Класичниот слот нема да дозволи дури и поддржувачи на современите случувања, благодарение на функциите на бонус и честопати паѓаат на наградни комбинации.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари