Marching Legion

Опуштете се со колекцијата игри со игри што е можно повеќе. Откако ја започнаа слот машината за марширање на легијата, играчите ќе станат вистински воини и ќе бидат прифатени во редовите на римската армија. Одморот ќе биде придружуван од смели војници, март, спектакуларни битки. Но, повеќето играчи ќе привлечат профитабилни бонуси, специјални симболи, респекти. Диверзифицирајте го одморот е навистина во секој момент со купување на функција за бонус. На сите им се обезбедуваат профитабилни рунди, што е лесно да се провери, игра бесплатно на местата на сигурно казино.

Опис на слот машина

На екранот, играчите ќе забележат римски структури што одговараат на тематската насока. Графиките се направени во стил на цртан филм, сликата изгледа прилично спектакуларна, давателот на услуги јасно ги нацрта сите детали. Играта ќе биде придружена со музичката патека на епската насока, која уште повеќе потопува во римската историја со воени теми.

Опуштете се со игри
 

Полето за играње гледа во исто време едноставно и оригинално. Клетките ќе бидат исполнети со слики на кои играчот изгледа одозгора. Во слотот нема познато диво и распрскувач, но постои функција на фреспинс, лансирање на различни режими за различни шанси за победа и организирање на удобна игра.

Функционалноста на играта

Полето за игра е 5 тапани со 15 ќелии. Во второто, ќе се појават иконите, формирајќи победнички комбинации, почнувајќи со три идентични случајности. Плаќањата се можни според 243 методи. Формирањето започнува со првиот лев тапан.

Речиси веднаш, дури и новодојденците можат да се приклучат на римската легија, благодарение на едноставниот и разбирлив контролен панел. Ги содржи копчињата за поставки, информативни податоци, панелот за прилагодување на звукот и параметрите. Обичните ликови на тапани се надополнети со делумни легионери кои имаат наградни можности.

Бонус круг на марширање на легијата

Во секоја рунда, можете да сметате на појава на делумни воини. Тие ќе притиснат други икони, со што ќе се започне со бонус турнеја. Ако таквата слика е веќе присутна, опцијата не работи. Веднаш штом легионерите ќе го заземат целото поле, лансираат бонус -турнеја со маршеви, расположение и други наградни можности:

  • Елементи по секој грб се преселуваат на една позиција лево
  • Нова слика што се појавува на тапаните се претвора во бонус

Кругите продолжуваат сè додека делумните легионери не го напуштат полето за играње. Играчите можат да сметаат на повторливи одговори и фризури.

Frispins се лансираат кога ќе се наполни мерачот на колекција на елементи. Во процесот на Freespins, играчот ќе игра во просечни вредности како резултат на казиното. Поминуваат бесплатни рунди во бранови: Прво се појавува магацинот на легионери со трансформација на други икони во марширање. Секој бран на FS започнува со дополнителни икони на фибергал. Во последната фаза, марширајќи се воини ќе ги покрие сите тапани. Играчите можат да се преселат во нов бран, собирајќи одредени слики.

Опуштете се со игри

Играчите можеби не чекаат за активирање на функцијата за бонус и да соберат одреден број на икони. Бонус Rangs навистина можат да купат со плаќање 120 пати повеќе облози во нормален грб. Beе има повеќе шанси да соберат многу награди. Во исто време, вреди да се земе предвид дека стекнувањето на бонус ќе намали еден процент од индикаторот за РТП.

Можете да ја играте машината за слот за игри Relax во онлајн казино aviator.

Како да играш

Игра «Марширање на легии» Можете од кој било уред, започнувајќи ја горната страница за казино. Уживајќи во спектакуларниот екранот, можно е веднаш да се премине на запознавање со правилата и поставките на опциите. После тоа, време е да се преселиме во процесот на игра, за што е потребно:

  1. Ставете облози од 0.1 до 100 монети
  2. Извршете тапани во нормален или автоматски режим

Во процесот на обични вртења, по секоја станица, играчот треба да ги разгледа облозите и да ги смени по волја. Властите исто така се подесени рачно: по облозите, се избира бројот на вртења од 10 до 1000. Понатаму, рундите поминуваат без учество на играчот со исти вредности. Успешните исходи ќе бидат придружени со возење звук и ефекти, мотивирачки за понатамошни правилни решенија. Максималните цени ќе обезбедат најголеми награди, додека вреди секогаш да се земат предвид ризиците.

Марширање на слот машини за легија

Елементите што одговараат на темите ќе се појават на тапаните со слот машина. Овие се бели и зелени воини, мечеви, римски знаци. Победнички комбинации се формираат со две или повеќе случајности, во зависност од видот на иконата. Можно е да се добијат плаќања на 243 можни линии. Детали и детален опис може да се најде во табелата за плаќање.

Слот машина RTP

RTP слот машина што маршира легија е 98.12%. Кога купувате бонус, индикаторот ќе биде 97.12%. Таков висок RTP гарантира профитабилни рунди во борбата за максималниот мултипликатор X10000.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари