Играјте ја играта Aviator во онлајн казиното Slottica

Играјте Aviator во казиното Slottica
Име на играта Авијатичар
Промотивен код AVIATORWORLD
Каде да се игра Слотика
Минимален и максимален облог 0,1 и 100 долари
Коефициент x1-x1000
Максимална победа 10000 долари
Бесплатна игра Да
Дополнителни функции Двојно и автоматско обложување
RTP 97%

Aviator е кул игра за коцкање која беше објавена во 2020 година од познатиот развивач на казино софтвер Spribe. Играчката веднаш го привлече вниманието на коцкарите, бидејќи беше забележливо различна од другите слотови. Овде играчот е поканет да ја игра улогата на пилот кој го контролира авионот и решава нестандардна задача – пилотот треба навреме да ја запре таблата, бидејќи во спротивно нема да добие приход. Со други зборови, од коцкарот се бара да погоди кога да го запре авионот. Додека таблата полетува, расте и коефициентот со кој се множи облогот, што значи дека висината на заработката зависи само од тоа дали сте подготвени да го ризикувате облогот.

aviator-slottica

Програмерите на Aviator ветуваат фер, интересна игра во која е лесно да се добие награда. Тоа може да биде неколку десетици, стотици или дури илјадници долари. Каде е најдоброто место за водење на Aviator? Се разбира, во казиното Slottica!

Како да се регистрирате за да играте Aviator во казиното Slottica

Slottica казиното е добро познато казино кое нуди широк спектар на производи за игри од водечки провајдери на софтвер. Откако ќе се најдат на територијата на институцијата, клиентите се наоѓаат на професионално дизајнирана локација, која може да се пофали со атрактивен дизајн, кориснички интерфејс и навигација. Стотици разновидни забави се достапни овде, вклучително и авиони, кои веќе ги освоија срцата на илјадници корисници. За да се регистрирате на страницата:

  • Кликнете на соодветното копче во горниот десен дел од страницата.
  • Пополнете го формуларот за регистрација со внесување на потребните податоци во него, вклучувајќи ја вашата адреса за е-пошта, телефонски број. Изберете ја валутата со која ќе играте во иднина.
  • Потврдете ја вашата регистрација со кликнување на врската во е-поштата за добредојде испратена на адресата за е-пошта што ја наведовте при регистрацијата.

slottica-регистрација

Казиното исто така препорачува веднаш да ја потврдите вашата сметка. Оваа постапка е насочена кон потврдување на возраста на клиентот и вклучува поставување висококвалитетни фотографии од пасош. Проверката ја врши администрацијата на страницата и трае не повеќе од еден ден. По верификацијата, коцкарот може да повлече средства без никакви ограничувања.

Методи за депозит на Slottica за играње Aviator

Aviator во казиното Slottica е една од најбараните игри со вистински пари. Овде треба да ставате облози и да го следите летот – авион запрен на време гарантира зголемување на вкупниот биланс. Патем, играјќи со мали облози неколку часа, играчите ја зголемуваат почетната количина на садот неколку пати. За многумина, Авијатичарот стана извор на постојан приход, за други – начин да се купи скап сон.

slottica-банкарство

За да ја започнете играта, треба да го надополните билансот. За да го направите ова, казиното му нуди на клиентот да користи кредитни и дебитни картички, електронски паричници, криптовалути, копнени терминали и други методи. Ако не го надополните салдото, играчката за коцкање е достапна само во демо верзијата. Ова е одличен избор за оние кои не сакаат да ризикуваат лични средства и планираат да уживаат во процесот. Исто така, демо-режимот ви овозможува да развиете своја победничка тактика со цел да добиете предност во однос на казиното кога играте за вистински пари и да постигнете импресивен џекпот. Во платен и бесплатен режим, коцкар може:

  • Направете два облози во исто време.
  • Добијте парични награди (само за игри со готовина).
  • Разговарајте со други играчи.
  • Следете ги успесите на другите за да бидете инспирирани од нив.
  • Стартувајте ја играта во автоматски режим (за платена игра).

Во Aviator има многу повеќе предности за пари и што е најважно, во секое време е можно да се повлечат освоените средства.

Преземете Aviator во Slottica за Андроид

Ако претпочитате да се коцкате не само дома, туку и во транспортот, на прошетка или додека патувате, казиното Slottica ви нуди да го преземете Aviator на уреди што работат на оперативниот систем Андроид. За да го направите ова, кликнете на делот Mobile App, изберете ја верзијата за Android и следете ги упатствата за да ја завршите инсталацијата.

slottica-апликација

Преземете Aviator во Slottica за iOS

За сопствениците на уреди на оперативниот систем iOS, обезбеден е и комерцијален софтвер. Одете во делот за мобилни апликации, изберете ја верзијата за iOS и преземете ја апликацијата. По инсталацијата, која трае неколку минути, треба да ја отворите апликацијата, да ги внесете најавувањето и лозинката што сте ги создале за време на регистрацијата, да го пронајдете и стартувате Aviator.

Промо кодот на Aviator Slottica

На сите играчи кои планираат да станат клиенти на Slottica, казиното им нуди бонус за добредојде. Активирањето е едноставно – внесете го промотивниот код AVIATORWORLD во соодветното поле. После тоа, на салдото ќе се запише сума на пари, која може да се искористи за облози во Aviator и други производи за коцкање.

Оцени ја оваа статија
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson работеше 2 години во Казиното Пин Ап пред да стане уредник на весник во 2020 година. Таа започна да работи како спортски писател и професионален рецензент на онлајн казино. Во 2023 година, таа ја создаде својата веб-страница World Casino за да ги отвори очите на играчите кон индустријата за коцкање.

Дали ви се допадна казиното? Сподели со пријатели:
50 најдобри казина
Коментари